Witam. W tym roku będe miał 16 lat, mam 164cm wzrostu, waze 56 kg i mam 82cm w pasie ! Chciałbym do wakacji schudnąć jak najwięcej bez żadnych spalaczu, w tym tygodniu od poniedziałku zacząłem chodzić na siłownie, chciałbym jeszcze biegać. Proszę o pomoc, jak mogę pozbyć się tego tłuszczu.
Zmieniony przez - Chudiinii w dniu 2014-02-16 14:09:29
Zmieniony przez - Chudiinii w dniu 2014-02-16 14:09:29
Krzysztof Piekarz
