SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Biceps

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 411
Właśnie nie mam miejsca na siłowni na wykroki, a w miejscu to nie lubię :P. I właśnie dlatego jem po 5k kcal :D

Basketball <3

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 411
Niee trenuję dla siebie żeby dobrze wyglądać :D. To niestety nie NBA że mam personalnego trenera i w ogóle :D.

Basketball <3

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7757
Co masz do dyspozycji w swoim gymie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 411
Ławki, atlas, hack maszyna, suwnica, brama, hantle, drążek :P. W sumie to wystarcza bo płacimy 25 zł za miecha

Basketball <3

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7757
Podziel sobie swój trening na 4 dni ( ja tak robię) zasada jest taka ćwiczysz dużą grupęmięśniową i tak 1 dzień klatka z bicepsem, plecy z tricepsem, 3 nogi z łydkami,4. barki z przedramionami. Plan ten możesz dowolnie modyfikować zasada jest jedna łączysz dużą grupę z małą. Co jakiśczas np. co 2-3 miesiące dobrze jest coś pozmieniać żeby organizm nie przyzwyczaił się do danego planu w ten sposób unikniesz stagnacji.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7757
Ja na chwilę obecną trenuję tak (trening pod wyciskanie na ławce płaskiej)1. dzień klatka z przedramionami, 2. dzień plecy i barki, 3. dzień biceps z tricepsem, 4 dzień nogi z łydkami. I tak jak napisałem wcześniej co ok. 3 miesiące staram się zmieniać połączone grupy mięśniowe.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 80948
bicepsu nie musisz miec duzego wystarczy ze bedzie taki w miare jak bedziesz miec duzy triceps to bedzie duza lapa/Rob duzo francuza do czola on fajnie buduje glowe dluga i powieksza rozmiar ramion
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 411
Ok, dzięki chłopaki... Jutro sieknę plecki z tricem :)

Basketball <3

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 80948
jak chcesz duze lapy to rob biceps z tricepsem w super seriach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 411
Właśnie dzisiaj tak zrobiłem :D, kurde szkoda że w dzieciństwie gruby nie byłem, lub nie jestem endomorfikiem :P

Basketball <3

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obolale przedramie

Następny temat

Ławka Iron Body 8000 - opinie?

electro
Polecane artykuły