SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ocenicie moje biedne foto

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


mozecie mi powiedziec co omnie sadzicie nie krepojcie Sie

Prosimy nie regulowac obornika !!! (^_^)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 10147
a wiec zaczne tak :)

a) daje ci 1 soga hyhy i pamietaj o tym kto ci go dal
b) waska talia - az mnie zazdrosc bierze )
c) gora zaczyna wygladac dobrze :)

ogolnie bardzo pozytywnie

uzupelnij profil!

--
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img]http://www.galeria.sfd.prv.pl/  - GALERIA FOTOMONTAŻY LUDZI Z SFD.PL http://www.galeria.sfd.prv.pl/  - GALERIA FOTOMONTAŻY LUDZI Z SFD.PL http://www.galeria.sfd.prv.pl/  - GALERIA FOTOMONTAŻY LUDZI Z SFD.PL [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />
Członek mafia.zupy.hard-knoor.pl :)
Doradca w dziale Nasze Zdjęcia
ZAPRASZAM NA https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=114848 czyli "Rysuj z nami cyklicznie!"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli masz mniej niz 17 lat to jest ok
jesli więcej niz 19 to kiepsko i zmien sport

członek-mafia.suple.hardcor.pl
atleta.pl -najbardziej szczery i uczciwy dealer odzywek w necie
******************************
NACZELNIK DZIAŁU SUPLEMENTACJA
******************************
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


cwicze 2 lata ale jestem Wyciskaczem dlatego niemam masy ...

Prosimy nie regulowac obornika !!! (^_^)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 10147
yy to te zdjecie zmienilo moje pozytywne zdanie :)

--
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img]http://www.galeria.sfd.prv.pl/  - GALERIA FOTOMONTAŻY LUDZI Z SFD.PL http://www.galeria.sfd.prv.pl/  - GALERIA FOTOMONTAŻY LUDZI Z SFD.PL http://www.galeria.sfd.prv.pl/  - GALERIA FOTOMONTAŻY LUDZI Z SFD.PL [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />
Członek mafia.zupy.hard-knoor.pl :)
Doradca w dziale Nasze Zdjęcia
ZAPRASZAM NA https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=114848 czyli "Rysuj z nami cyklicznie!"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
co sie niepodoba ocen mnie

Prosimy nie regulowac obornika !!! (^_^)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 59852
tak 130 na klatkę przy wadze 60 kg

كل واحد حيا
mAt3uSz
*Doradca działu Aktualności*

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 63603
ja przy 65 120 wziołem ,wierze w to ze tyle bierze poco ma łgać ?

------------------
Moderator
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jak bys robil przez 2 lata sile klaty i tylko natym sie bazowal to sa wyniki

Prosimy nie regulowac obornika !!! (^_^)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak chcecie omnie wiecej wiadomosci to chcetnie pogadam na GG 5207350

Prosimy nie regulowac obornika !!! (^_^)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
czy ty sobie zarty stroisz z tym 130 na klate? klata malutka, raczki chudziutkie ( 36 w bicku ) - moim zdaniem tricek tez ma duzo do robienia w wyciskaniu, nie przesadzaj chociasz nie mowie ze to nie mozliwe ale za*****a nie wygladasz na 130, max 90 kg... wygladasz jak moj kolega i jego max to nawet nie jest 90, no ale to tylko moje zdanie, a ze sie nie znam wiec nie przejmuj moim zdaniem;) pokaz zdjecie od przodu i zważ dobrze ciezarki. W takim razie ja pry wadze 96 kg i 43 w lapie powinienem podnosic 250kg;).. - leszcz ze mnie..

<----------->
Dlaczego jesteśmy narodem wybranym?

a bo ta...

Moje foty: https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=108743

peEs:są ludzie i taborety- przekonalem sie na sfd ; -)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje zdjęcie z wakacji

Następny temat

Pudzian ze Maximusem w Bydgoszczy

electro
Polecane artykuły