Od razu przyznam nienawidzę brzuszków. Trudno mi wyizolować mięśnie brzucha. Podczas ćwiczeń we łbie mi się kręci, jestem jakby zamroczony, zaraz jestem zmachany, ale brzucha i tak specjalnie nie czuję. Mam wrażenie, że ćwiczę całe ciało. Wiem na pewno technika słaba, ale i tak jakoś nie mogę się przemóc do tych brzuszków.
Czy są jakieś inne ćwiczenia mocno angażujące mięśnie brzuch? Robię martwe ciągi, ale one raczej angażują dolne partie brzucha.
Mogę użyć hantli lub talerzy ze sztangi.
Czy są jakieś inne ćwiczenia mocno angażujące mięśnie brzuch? Robię martwe ciągi, ale one raczej angażują dolne partie brzucha.
Mogę użyć hantli lub talerzy ze sztangi.
Krzysztof Piekarz