Witam mam 15 lat ważę 54kg i mam 167cm wzrostu więc trochę mało a bym chciał jeszcze trochę urosnąć. Nie mam jakiejś większej diety ale staram się odżywiać zdrowo.Mam drobną budowe ciała więc chyba ciężko by było zrobić mase :/ Pytam się bo jestem w tym zielony :(. Oto kilka pytań i liczę na pomoc.
-Czy w takim wieku robić masę czy będzie jeszcze na to czas?
-Czy może robić na razie rzeźbe z tego ciała co mam?
-Jakieś domowe ćwiczenia? Robie x4 serie pompek, przysiadów, brzuszków i parę ćwiczeń z ciężarkami + w-f, piłka nożna itp. ale to chyba za mało.
-Jakaś specjalna dieta? Czy wystarczy się tylko zdrowo odżywiać?
-Czy to prawda że siłownia hamuje wzrost w moim wieku?
-Czy w takim wieku robić masę czy będzie jeszcze na to czas?
-Czy może robić na razie rzeźbe z tego ciała co mam?
-Jakieś domowe ćwiczenia? Robie x4 serie pompek, przysiadów, brzuszków i parę ćwiczeń z ciężarkami + w-f, piłka nożna itp. ale to chyba za mało.
-Jakaś specjalna dieta? Czy wystarczy się tylko zdrowo odżywiać?
-Czy to prawda że siłownia hamuje wzrost w moim wieku?
Krzysztof Piekarz