SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Masa w wieku nastolatka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26
Witam mam 15 lat ważę 54kg i mam 167cm wzrostu więc trochę mało a bym chciał jeszcze trochę urosnąć. Nie mam jakiejś większej diety ale staram się odżywiać zdrowo.Mam drobną budowe ciała więc chyba ciężko by było zrobić mase :/ Pytam się bo jestem w tym zielony :(. Oto kilka pytań i liczę na pomoc.
-Czy w takim wieku robić masę czy będzie jeszcze na to czas?
-Czy może robić na razie rzeźbe z tego ciała co mam?
-Jakieś domowe ćwiczenia? Robie x4 serie pompek, przysiadów, brzuszków i parę ćwiczeń z ciężarkami + w-f, piłka nożna itp. ale to chyba za mało.
-Jakaś specjalna dieta? Czy wystarczy się tylko zdrowo odżywiać?
-Czy to prawda że siłownia hamuje wzrost w moim wieku?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37614
Przy tej wadze i wzroście skup się na masie mięśniowej, wycinać to ty nie masz co
Siłownia nie hamuje wzrostu, to są mity...
Ćwiczyć możesz tak jak piszesz lub wykonywać trening domatora:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp

Odnośnie diety, wystarczy jak będziesz unikał cukrów, węglowodanów prostych, fast foodów. Po prostu zdrowo się odżywiaj

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26
40 neos dzięki za linka i odpowiedz, skorzystam :)
Co do masy mięśniowej.. Co najlepiej jeść na mase?
Czy było by to dobre gdybym zaczął chodzić na siłownie czy raczej nie bardzo?

Zmieniony przez - Balaszka w dniu 2014-02-01 23:51:09
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 835
Masz 15 lat, możesz zaczynać już powoli. Jest druga sprawa - jeszcze urośniesz, na pewno :) Biorąc pod uwagę twój wiek i wzrost to pewnie nie przeskoczysz 175-180 ale kilka centów powinieneś skoczyć. Jeśli będziesz uprawiał sport, nawet nie siłownię - piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, odpowiednio się wysypiał i zdrowo jadł to podskoczysz w górę :) Znam kilku ludzi którzy do 16-17 byli niscy, a później wyrośli do co najmniej przeciętnego wzrostu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26
Dzięki :) nie pozostaje mi nic innego jak jeść zdrowo i często.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
yaeger
Znam kilku ludzi którzy do 16-17 byli niscy, a później wyrośli do co najmniej przeciętnego wzrostu.


Krzysztof Ibisz do 40stki też był stary

Co do tematu, to po prostu jedz dużo domowych obiadków, ćwicz sobie nie obciążając zbytnio i będzie ok.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 835
Krzysztof Ibisz jest wiecznie młody xD Grunt to sposób odżywiania i aktywność fizyczna, mimo to geny o wszystkim przesądzają...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka Pompa? Jaki NO ?

Następny temat

pH a kreatyna.

electro
Polecane artykuły