Wiatm.
Moje pytanie to
Czy można łączyć klatke z udami.... To znaczy np mamy trening robimy klatke czyli wyciskanie, rozpiętki itp a potem np przysiady ze sztangą. Mi sie wydaje ze tak bo klatka i uda to zupełnie inna partie mięśniowe.. ale wole sie spytać.
Dziękuje za sensowne odpowiedzi.
Moje pytanie to
Czy można łączyć klatke z udami.... To znaczy np mamy trening robimy klatke czyli wyciskanie, rozpiętki itp a potem np przysiady ze sztangą. Mi sie wydaje ze tak bo klatka i uda to zupełnie inna partie mięśniowe.. ale wole sie spytać.
Dziękuje za sensowne odpowiedzi.
Krzysztof Piekarz

