SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta redukcyjna do oceny!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 275
Płeć : mężczyzna
Wiek : 21
Waga : 94.5
Wzrost : 176
Obwód klatki : 113
Obwód ramienia : 43
Obwód talii : 98
Obwód uda : 60

Posiłek I
Jaja kurze 260g
Płatki owsiane 20g
oliwa z oliwek20g

Posiłek II
Mięso z piersi kurczaka 100g
Warzywa na patelnie 80g
Oliwa 15g

Posiłek III
Tuńczyk w oleju 150g
szpinak 50g

Posiłek IV
Mięso z piersi kurczaka 100g
Kasza gryczana 70g

TRENING.

Posiłek V
Łopatka wierzowa 200g
Ryż 80g

Posiłek VI
Twarog 250g
Pomidor,rzodkiewka
Oliwa z oliwek 20g

Co poprawić w diecie,czy ma ona sens w ogóle? Czy na redukcje sie nada?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html taka forma, razem z ankietą działu.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 275
Poprawiam :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2064 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36305
Jeżeli miałaby to być dieta zbilansowana wystartowałbym z tego pułapu 200gB , 300gW,100gT , wtedy ciąc wegle , jezeli miałaby to byc dieta zbilansowana , ewentualnie dodawał aktywnosc. Posiłki źle nie wyglądają
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 275
a ta nie jest zbilansowana? aż tyle wegli na redukcji?
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
węgle dostosuj do swojej "tolerancji" na nie, nie sztywnych książkowych schematów, Twoja dieta ociera już o ketogeniczną.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 275
Koniu151 mógłbyś mi wyjasnic z tą tolerancją?
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
Wyżej padła wartość 300g na start, co jest forumową wartością standardową, ale nie wiadomo skąd to się wzięło, bo nie specjalnie ma to przełożenie na życie po za internetem - przerabiam rocznie tyle przypadków, że mogę zaryzykować stwierdzenie, że mam pogląd "populacyjny", a co on przedstawia? Mówi mi on między innymi o tym, że na takiej ilości znakomity % osób będzie robił masę/zalewał się nawet pomimo teoretycznego deficytu kcal - o taką tolerancję mi chodzi. Stąd wartości węglowodanów proponuję dostosowywać do indywidualnych obserwacji nie teoretycznej wiedzy z neta.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 275
Dzięki! Dlatego zdziwiła mnie ta ilość ,jestem początkującym z dietą . Diete tą co wypisałem stosuje dwa tygodnie już i powiem że nie jest ciężka a efekty widać>Chciałem żeby tylko ktoś ocenił fachowym okiem czy nie robie błedu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oliwa z oliwek - La Espanola

Następny temat

Lipomastia - problem przy prawidłowej masie ciała

electro
Polecane artykuły