SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Cel czysta masa, co wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 271 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5025
Witajcie, za 10 dni kończę redukcję i powoli przymierzam się do masowania, interesuję mnie tylko i wyłącznie czysta masa tak aby nie zepsuć kratki na brzuchu. Na redukcji leciały; aminokwsay z universla(jeszcze trochę mam ale końcówka) kreatyna z universala, bcaa z olimpu i spalacz scorch. Co wybrać? myślałem nad jakimś gainerem, kreatyną mono i aminokwasach, co myślicie? z gainera np VitalMax Whey Pro GAINER 2 4500g, pomocy. Dieta oczywiście będzie dopięta na 100%
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak zależy Ci na czystej masie to odpuść sobie gainera i skup się na diecie z delikatnie dodatnim bilansem kcal.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 271 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5025
Ale kreatyna czy aminokwasy nie przydadzą się? przydałaby mi się też jakaś odżywka białko/węgle żebym nie musiał dużo jedzenia wciskać :P nic bys nie polecił?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
kreta ok, ale pisales ze brałes na redukcji wiec przerwa wskazana,
amino calodzienne imo strata kasy,
bialko/wegle w razie braków ale micha przede wszystkim, tym bardziej jak ma to byc masa jakosciowa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 271 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5025
Kreatyne skończyłem jakieś 2,3tyg temu a na masę wejdę pewnie za jakieś 3,4 tyg.. jakąś firmę moglibyście polecić? Amino znowu biorę tylko po treningu. Białko/węgle w razie braków właśnie by się przydało a nawet byłoby czym podbić bilans kcal. Moja dieta mniej więcej tak wygląda;
1. omlet 3jaja, owsianka, orzechy włoskie, owoc < tu stopniowo będe dokładał więcej jajek i owsianki, może jakieś rodzynki
2. ryba + 50g ryżu, owoce
3. ryba + 50g ryzu, owoce
TRENING
4. pierś 250/300g + 100g ryżu, banan
5. mozarella + pomidor

Ogólnie teraz redukuję na 2300kcal, po jakieś +100kcal tygodniowo powinno być okej? Śmieci w diecie nie ma, piję tylko wodę nie gazowaną słabo z warzywami i nie będe obiecywał, że to się poprawi bo tak zapewne nie będzie.. czego brakuje w diecie, chciałbym uzupełnić suplami. dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
malo tluszczy, chyba ze ta ryba jest tlusta?
ile wychodzi Ci teraz b/w/t?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 271 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5025
białko ok 2g, węgle ok 3g, tłuszcze 0,7/0,9g Rano omlet na oliwie z oliwy, rano lub wieczorem piję łyżkę też oliwy. Ryba to głównie będzie łosoś wędzony od święta makrela wędzona lub tuńczyk. Może tran dokupić jeszcze?

Zmieniony przez - eks997 w dniu 2014-01-26 17:39:04
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 516 Napisanych postów 1511 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 111064
jak piszesz że miska 100% to nie potrzebny gainer , ja bym dołożył jakaś krete, BA, może glutamine ,białko jak braki
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
jezeli tyle tłuszczów bedzie to ok, przynajmniej w obecnym etapie, mozesz ewentualnie podbic jak bedziesz zwiekszal kcal, ale to juz Ty musisz wiedziec na co lepiej reagujesz, wegle czy tłuscze

Zmieniony przez - wincol w dniu 2014-01-26 17:46:12
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 271 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5025
Ok dzięki. A więc polecicie coś konkretnie z supli? jeśli chodzi o kretę, białko?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
efekty beda takie jaka bedzie dieta ale u Ciebie widac nie powinno byc z tym problemu
kreta + ba, fajnie sie trenuje na takim zestawie,
bialko jak sa braki ok, polecam np.Whey C6 Hi teca, czeko jedna z moich ulubionych ale smak to sprawa gustu oczywiscie,
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa+ kreatyna+ carbo i białko sojowe 96 procent z apteki

Następny temat

Odżywka masowa - pomocc

electro
Polecane artykuły