Witam wszystkich. Mam 22 lata 183 cm wzrostu i i waze 67kg. Na silownie latam juz prawie pol roku ale dopiero teraz zaczlem myslec powazniej o diecie.Nie mam tych wszystkich wyliczen co inni ale chcialbym sie dowiedziec tylko czy ta dieta da rade mi pomoc przybrac na wadze chociaz troche.Godzin posilkow niepodaje bo moga sie zmieniac(zaleznie od pracy) a wiec posilki :
1.platki owsiane 150g + mleko 200g + 3 jaja kurzecze + pomidor +5ml oliwy z oliwek
2.puszka tunczyka + bulka z ziarkami
TRENING TRENING TRENIG TRENIG TRENING
3. ryz/kasza gryczana 100g + piers z kuraka 100g + 5ml oliwki +banan
4.ryz/kasza 100g piers 70g +300ml mleka
5. 100-150g twarozku + bulka z ziarkami + 5 ml oliwy + jabuszko
Pozdrawiam i licze na wasza pomoc :)
1.platki owsiane 150g + mleko 200g + 3 jaja kurzecze + pomidor +5ml oliwy z oliwek
2.puszka tunczyka + bulka z ziarkami
TRENING TRENING TRENIG TRENIG TRENING
3. ryz/kasza gryczana 100g + piers z kuraka 100g + 5ml oliwki +banan
4.ryz/kasza 100g piers 70g +300ml mleka
5. 100-150g twarozku + bulka z ziarkami + 5 ml oliwy + jabuszko
Pozdrawiam i licze na wasza pomoc :)
Krzysztof Piekarz