SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę 67 kg do sprawdzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 247
Witam, w końcu udało mi się skończyć swoją dietę. Proszę o ocenę, porady i ewentualną korektę.

Wiek : 17
Wzrost: 177
Waga : 67 kg
Typ budowy : Ektomorfik
Cel: Masa
Staż: 4-5 miesięcy
Dzienne zapotrzebowanie kalorii : 2747kcal kcal
Współczynnik (BMR) 1753,3 kcal
WW:402g B:134g T:67g

Zamierzam zakupić następujące suplementy :
1.Kreatyna Trec CM3
2.Trec NIGHT PROTEIN BLEND(chyba że polecacie coś tańszego na noc i równie dobrego)Mam zamiar stosować to białko zamiast serka wiejskiego tylko w posiłku białkowym
3.BCAA ACTIVLAB
4.Witaminy TREC MULTI PACK lub zwykłe Vita-Miner lub Centrum

Proszę o pomoc odnośnie rozłożenia odżywek( w jakiej kolejności i ilości, mam je stosować) oraz pomoc w diecie. Warzyw nie dodałem, myślę że zastąpię je witaminami
















Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
2 obojętnie jaki posiłek białkowy wystarczy, nie musisz używać odżywki.
wywal makaron, lepiej daj ryż, kaszę, jak serek wiejski to normalny nie żadne light czy 0%. trochę mało dobrych źrodel tłuszczy, jakaś rybka, nasiona, orzechy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
1 nie ma bo nie ma co pisać o kreatynie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 247
Ok, czyli dieta po twoich poprawkach powinna już być dobra tak? A jak mam rozłożyć suple(CM3, WPC, BCAA i witaminy) w jakiej kolejności i ilości, mam je stosować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
cm3 codziennie 5g z rana i 5g po treningu bcaa przed lub popijać w trakcie około 1g na 10 kg masy, witaminy do sniadania, wpc wg braków,

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przy jakim BF budować masę mięśniową?

Następny temat

Dieta na masę 67 kg do sprawdzenia

WHEY premium