Witam Serdecznie
Proszę o wypowiedzenie się na temat i doradzenie...
Ćwiczę od 8 mies na masę. Od 3 tyg jestem na redukcji po każdym treningu 45 min na rowerku. Moim celem jest zrzucenie tłuszczu, mam dietę, Stad moje pytanie czy mogę wrzucić do redukcji spalacz thermo speed + kreatyna cm3 , badz sama kreatyne, czy da to lepszy efekt?? Dodam jeszcze ze biorę cały czas bcaa.
Proszę o wypowiedzenie się na temat i doradzenie...
Ćwiczę od 8 mies na masę. Od 3 tyg jestem na redukcji po każdym treningu 45 min na rowerku. Moim celem jest zrzucenie tłuszczu, mam dietę, Stad moje pytanie czy mogę wrzucić do redukcji spalacz thermo speed + kreatyna cm3 , badz sama kreatyne, czy da to lepszy efekt?? Dodam jeszcze ze biorę cały czas bcaa.
Krzysztof Piekarz
