SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Cwiczenia na Mase !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 864

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mezczyzna

Wiek

16

Waga

57

Wzrost

172

Cel treningowy

Uzyskac dobra mase !

Staż treningowy na siłowni

2 Miesiace

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Tak

Dieta

Jest

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 417
Witam !
Cwiczenie 2 miesiace na silowni z samodzielnie ulozonego planu i teraz chcialbym bardziej go udoskonalic. Ulozcie mi plan. Dodam ze jestem bardzo sprawny fizycznie i pompki na poreczach to dla mnie nie problem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14100
nie będe ukrywał że nie dostaniesz tu gotowego planu,wklej swój to go ew. poprawimy lub poczytaj tematy w dziale
https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html 

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
Wystarczy się rozejrzeć, bierz gotowca, na tym etapie bez kombinowania.
Skup się na podstawowych bojach siłowych, doskonal technikę i sumiennie trenuj.

https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html 
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, treningu przygotowanego przez naszych trenerów.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 417
Poniedziałek

Klata
-Wyciskanie sztangi na ławce prostej, 12,10,8,6
-Wyciskanie sztangi na ławce skośnej w górę 12,10,8,6
-Rozpiętki 12,10,8,8


Triceps
-Francuskie wyciskanie jednej hantli 15,12,12,10
-Prostowanie ręki w opadzie tułowia 15, 12, 12, 10
-Odwrotne pompki na ławce z nogami na krześle i obciążeniem 12, 10, 8, 6


Wtorek

Plecy
-Martwy ciąg 12,12,12,12 (z uwagi na to że nie mam już z czego dołożyć talerzy)
-Wiosłowanie 12,10,10,8
-Podciąganie sztangielki w opadzie tułowia (wiosłowanie) 12,10,8,8
-Srugsy 12, 10, 10, 8

Biceps
-Uginanie ramion ze sztangą prostą 12,10,8,8
-Modlitewnik 12, 10, 8, 6
-Uginanie ramion ze sztangielkami stojac podchwytem 12, 10, 8, 6


Czwartek

Barki
-Wyciskanie sztangi sprzed i zza głowy na zmianę 12, 10, 8, 8
-Unoszenie sztangielek bokiem do góry 12, 10, 8, 6
-Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 12, 10, 8, 8
-Unosznie sztangielek w opadzie tułowia 12, 10, 8, 8

Brzuch
Spiecia i co jeszcze moge ?


Piatek

Przedramię
-Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie ze sztangą 20,18,16,16
-Uginanie nadgarstków nadchwytem w siadzie ze sztangą 20,18,16,16

Nogi/Lydki
-Przysiady ze sztangą na barkach 12,10,8,6
-Prostowanie Nog w siadzie 12,10,8,6
-Wypychanie ciezaru na suwnicy 12,10,8,6
/
-Wspiecia na palce w staniu 20,18,16,16
-Wypychanie ciezaru na maszynie 20,18,16,16
-Odwrotne wspiecia na palce 20,18,16,16

Jezeli jest cos nie tak z seriami i powtorzeniami albo cwiczeniami to piszcie to poprawie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14100
na małe partie jak biceps/przedramie zmniejsz ilość serii do 3 które w zupełności wystarcza ,brzuch 3 razy w tygodniu też wystarczy abs na początek będzie w sam raz

Zmieniony przez - Valerik w dniu 2014-01-15 17:15:06

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 417
Pytalem sie trenera na silce czy martwy ciag dobry na poczatku masowki i mowil ze nie bo latwo o kontuzje, wiec moze poleccie mi jakies dobre cwiczenie.


Zmieniony przez - rein98 w dniu 2014-01-15 20:59:00
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14100
w martwym ciągu musisz sobie wypracować dobrą technike a uczyć się jej możesz samą sztangą ,zamiast tego wiosłowanie sztangi jest dobre na plecy

Piękno jest w prostocie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy opłaca mi się

Następny temat

Split 5 dniowy

electro
Polecane artykuły