Elo! Ćwiczę w domu bez obciążenia, i zastanawiam się nad ćwiczeniami pomagającymi w uzyskaniu lepszego wyskoku. Na pewno będą to ćwierćskoki ( które znajdują się w moim planie) i na tym moja skromna wiedza się kończy. Prosiłbym o przykłady ćwiczeń ( nie obrażę się na zdjęcia
) i proponowaną ilość powtórzeń & serii 
) i proponowaną ilość powtórzeń & serii 
http://www.sfd.pl/[Lafay]_Dziennik_marcinex18-t996118.html
Moje skromne poczynania :)
Krzysztof Piekarz