SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta do oceny - staż 6 miesięcy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 706

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

70

Wzrost

170

Staż treningowy

6 miesięcy

Obwód pasa

80 cm

Obwód klatki piersiowej

92 cm

Obwód uda

60 cm

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

4 treningi na masę w tygodniu + 3 dni trening brzucha

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

siłownia

Wrażliwość na stymulanty

brak

Cel/problem/opis

dieta na mase
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 122
Witam. Byłbym wdzięczny za fachowe rady dotyczące diety stworzonej przeze mnie. Aktualnie nie korzystam z żadnej suplementacji. Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19444
Ale co mamy ocenić? Efekty? Ile ważyłeś, jakie pomiary przed rozpoczęciem, może jakieś zdjęcia?

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 122
chodzi mi o ocenienie tego, jak jest ona zbilansowana dla takiej osoby jak ja ( informacje o sobie podałem ) i czy jest ona odpowiednia do budowania masy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4037
jajka przeniósłbym do ostatniego posiłku , słonecznik również . Jogurt do 2 posiłku . Banan zaraz po treningu . I tak ogólnie jeżeli to ma być masówka to jeszcze trzeba by podnieść kalorie o jakieś 300 .

Śliwa

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
ja bym startowal na tym poziomie co jest teraz, jak bedzie slabo to podbije sobie wtedy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 122
no dobra, dokonałem proponowanych zmian. co teraz myślicie? Czy czegoś tu jeszcze brakuje? Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przekąski +brak energii+kettle

Następny temat

klata potrzebna pomoc, ZAJRZYJ

electro
Polecane artykuły