Hej. Witam wszystkich. Jestem tutaj swiezakiem. Poznalam te strone przez mojego faceta. Mam taki problem. Cwicze juz dlugo ale od roku dodalam rowniez cwiczenia silowe daje z siebie 100% na silowni wszystko jest super bo cialo super ale od jakiegos miesiaca waga mi zaczyna rosnac a dieta i cwiczenia takie same. Powiedzcie czy to normalne facet gada ze miesnie ale az tak? Wazylam miesiac temu 60 kg obecnie 64 kg. Podam teraz swoje wymiary ogolne bo zamiezam zostac tu na dluzej.
Wzrost 167
Waga 64
Ob pod biustem 83
Ob pasa 80
Ob bioder 90
Pisze glownie o tej parti ciala bo na niej mi najbardziej zalezy ale cwicze cale cialo reszta jest spoko. Prosze doswiadczonych o jakas opinie.
Wzrost 167
Waga 64
Ob pod biustem 83
Ob pasa 80
Ob bioder 90
Pisze glownie o tej parti ciala bo na niej mi najbardziej zalezy ale cwicze cale cialo reszta jest spoko. Prosze doswiadczonych o jakas opinie.
Krzysztof Piekarz
