SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mała-mi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 989
No dobra, jestem i ja!
Zaglądam od dawna. Czytam jeszcze więcej. Niestety od pół roku nic nie robię. Po drobnym zabiegu na jamie brzusznej przez dwa miesiące nie robiłam zupełnie nic, później tylko delikatne truchtanie. Kiedy mogłam coś zacząć robić w pracy siedziałam po około 12-16h dziennie. Na początku grudnia była chwila wytchnienia i rozłożyło mnie przeziębienie na ponad 3 tygodnie... To tyle w kwestii usprawiedliwienia.

Czas wrócić do aktywności fizycznej bez której trudno jest żyć. Jednak moje doświadczenia z siłownią są znikome. Póki co wybieram Trening do domu do wykonania ze sztangielkami lub butelkami wody mineralnej w/g Agak. Do tego oczywiście łyżwy, bieganie, pływanie, raz w tygodniu siatkówka, raz na 2 tygodnie rolki na hali (doskonalenie techniki – też można się zmęczyć). Później chciałabym dołożyć coś z treningów wytrzymałościowych.

Jeśli chodzi o dietę to po przestudiowaniu linków i różnych dzienników postanowiłam:
1700kcal – 110B/140W/reszta tłuszcze
Oczywiście bardzo proszę o korektę tego rozkładu, bo to tak na czuja zrobiłam...

Wiek : 32
Waga : 77
Wzrost : 162
Obwód w biuście(1) : 101
Obwód pod biustem : 90
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 90
Obwód na wysokości pępka : 95
Obwód bioder (3): 108
Obwód uda w najszerszym miejscu: 65
Obwód łydki : 43
W którym miejscu najszybciej tyjesz : raczej równomiernie
W którym miejscu najszybciej chudniesz : raczej równomiernie
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: kocham rolki (wiosną, latem i wczesną jesienią prawie codziennie) teraz łyżwy, bieganie i pływanie
Co lubisz jeść na śniadanie: kanapka, owsianka, jajka
Co lubisz jeść na obiad : mięso, ryba, warzywa
Co jako przekąskę : warzywa, kanapka, orzechy
Co jako deser : owoc
Ograniczenia żywieniowe : brak (w rodzinie występuje atopowe zapalenie skóry i dieta bezglutenowa)
Stan zdrowia: ChAD
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: chwilowo nie
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : tran, magnez, wit. B
Stosowane wcześniej diety : dawno temu ograniczanie węgli, tłuszczy

Cele:
pozbyć się fatu
wzmocnić nogi, konkretnie uda
zwiększyć wytrzymałość
6.04.2014r – pierwszy w tym roku półmaraton na rolkach - Poznań

Fotki wrzucę po południu, jak wrócę z pracy.

A tu miska na jutro. Moja pierwsza. Wszelka krytyka wskazana :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 989
wczoraj była siłownia i jest rozpiska:



wczoraj rano zrobiłam też pomiary :)



po malutku mnie ubywa, a to motywuje do dalszej pracy :)

no i jest i miska na dzisiaj





Zmieniony przez - mała-mi w dniu 2014-01-20 16:32:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 989
no i już widzę... ze te migdały to na pół i część do drugiego posiłku :)

Zmieniony przez - mała-mi w dniu 2014-01-03 00:09:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 135
Nie wiedziałam, że jest coś takiego jak półmaraton na rolkach, fajnie! :) Może też o tym pomyślę, hmm ;) Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Co do półmaratonu w Poznaniu na rolkach to nie zapomnij przećwiczyć tej górki


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 989
delfinka
Co do półmaratonu w Poznaniu na rolkach to nie zapomnij przećwiczyć tej górki


delfinka dziękuję za informację; dobrze wiedzieć czego można się spodziewać :) choć nie wątpię, że sobie poradzę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 989
nie ma to jak niespodziewani goście... dlatego nie ma fotek, najszybciej uda mi się je zrobić w poniedziałek
wczoraj zamiast pierwszego treningu siedziałam w kuchni... też muszę poczekać do poniedziałku...

a tu miska na dziś:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 989
dzisiejsza miska jest tragiczna, wpisałam to co dzisiaj zjadłam, sporo brakuje do tego co być powinno... na szczęście goście już pojechali więc teraz będzie już tylko lepiej



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 989
a teraz fotki









i dzisiaj były łyżwy :)
no i jednak zdecydowałam się na siłownię, a nie ćwiczenie w domu :) we wtorek lub środę zaczynam :)

Zmieniony przez - mała-mi w dniu 2014-01-05 22:02:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Powodzenia

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 989
Malinowa - dziękuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Czy to juz w kwietniu musi byc start ? Chudsza bedziesz wtedy tak ale proces przygotowania na nadwadze obciazac bedzie stawy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

a waga rosnie!

Następny temat

Ćwiczenia dla kobiet a dieta, obwisła skóra i efekt jojo

WHEY premium