Witam chciał bym zacząć trening PUSH/PULL/LEGS ale kompletnie nie wiem jak go ułożyć i jak go podzielić mam dostęp do profesjonalnej siłowni chciał bym mieć plan na 4 dni i 1 dzień na aeroby tylko zależy mi główni nie wzroście siły biorę kreatynę treca cm3 i bcaa jak możecie to pomóżcie mi w ułożeniu planu i wyjaśnijcie na czym ten trning polega mam nie duży staż na siłowni ale wielki zapał i motywację czekam na odpowiedzi
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
jak masz wielki zapał to wpisz w wyszukiwarkę push/pull/legs i czytaj, czytaj i czytaj a później zadawaj pytania
...
29pat czemu każesz kazdemu szukać po internetach? Sebastian90 https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html myślę że tu znajdziesz wszystko co Cię interesuje :)
...
to wszystko wiem ale chodzi mi jak podzielić to na 4 dni w internecie wszędzie jest podział na 3 dni a ja dopiero zaczynam ten plan i potrzebuję porad a nie szukania w internecie tylko osób doświadczonych z większym stażem niż mój fajnie by było jak by ktoś mi ułożył przykładowy plan
...
własnie dlatego tomekkk. link to za mało, najlepiej cały plan mu rozpisz, przecież grzecznie prosi a że dalej nic nie będzie wiedział no coż ... sebastian plan sam powinieneś ułożyc i go tu wrzucić do sprawdzenia.
Zmieniony przez - 29pat w dniu 2013-12-26 12:00:44
Zmieniony przez - 29pat w dniu 2013-12-26 12:00:44
...
sebastian bo jak zauwazyłes push pull legs rozpisuje sie na 3 dni a nie na 4, jesli chcesz 4 to musisz czegos innego sprobować 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Krzysztof Piekarz