SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening push, pull, legs - ocena

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 218 Wiek 2 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1354
Cześć,
robiłem wcześniej trening ppl + klatka/ręce dodatkowo i wychodziły mi 4 dni w tygodniu. Chciałbym to zmienić jednak na 3 dni w tygodniu i po prostu robić zwykły ppl. Czy taki trening ma racje bytu? Jeśli nie to co byście zmienili
Pull
Martwy ciąg 4x6
Podciąganie szeroko 4x6
Wiosłowanie hantlem 3x8
Ściąganie drążka do klatki siedząc 3x8
Face pulls 3x10
Uginanie sztangi 4x8
Wyciskanie młotkowe 4x8
Push
Dipsy 4x10
Sztanga skos 3x8
Ściąganie od dołu na bramie 3x8
Ohp 3x8
Wznosy hantle na boki 3x8
Wąskie wyciskanie sztangi 3x10
Ściąganie z wyciągu (triceps) 3x10
Legs
Przysiad ze sztangą 4x6
Zakroki 4x8
Suwnica 3x8
Prostowanie nóg 3x10
Martwy ciąg na prostych nogach 3x8
Uginanie podudzi 3x10
Łydki spięcia 4x15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
Ogólnie trening wygląda dobrze. Oparty na wielostawowych ćwiczeniach, bez zbędnych izolacji. Jedynie kilka rzeczy rzuca mi się w oczy - sporo serii na biceps, względem choćby tricepsu czy barków. Biceps to jednak najmniejszy mięsień. No i w dzień nóg brak czegokolwiek stricte na pośladki. Czwórki i dwójki rozpisane bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 218 Wiek 2 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1354
Wiesz co, myślę, że jest to spowodowane tym, że kiedyś ćwiczyłem sporo kalisteniki i triceps mam mocno rozwinięty, barki też, a biceps zawsze był trochę z tyłu i dlatego myślałem, żeby więcej na ten biceps wrzucić. Ale jeśli to głupota i wcale od tego mi ma lepiej nie rosnąć ten biceps to mogę odjąć po serii z obu i dodać jakieś jeszcze ćwiczenie na bark. Co myślisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 218 Wiek 2 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1354
Dobra to zostawiam Dzięki za pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Myślę, że kwestia też tego, czy rzeczywiście większą objętość treningu na mięsień dwugłowy ramienia rzeczywiście da ten porządny efekt hipertrofii, lepszy niż w sytuacji zaangażowanie jego w tradycyjny sposób. W przypadku dużej ilości osób zauważyć można, że zdecydowanie zbyt przeładowane angażowanie małych partii mięśniowych, jak właśnie biceps. Często wcale nie daje to lepszych efektów hipertrofii, a wręcz zajechanie tak małego mięśnia. Oczywiście wszystko wyjdzie w praktyce. Ciężko na tę chwilę stwierdzić co da lepsze wyniki.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening push, pull, legs - ocena

Następny temat

Pierwsza wizyta na siłowni - porady

WHEY premium