SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[DT] Małolat masa masa

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 462
Siema wszystkim. Jestem nowym użytkownikiem forum, chce zacząć prowadzić dziennik treningowy, nie wiem za dużo na ten temat prowadzenia dziennika ale myśle że dam rade, gdyby czegoś brakowało to piszcie śmiało każdą pomoc docenie ;)
Podstawowe info:
Wiek: 17 lat
Wzrost: 181 cm
Waga: 81-82 kg
Cel: Nabranie jak największej masy mięśniowej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 462
do końca nie wiadomo, w szpitalu po prześwietleniu mówili że wszystko okej tylko 2 tygodnie zwolnienie z wf-u , a stało sie to samo po 1 meczu piłki nożnej :( prawdopodobnie słabe ścięgna w kolanie, kolano sie wygina do środka :(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 462
Na razie trenuje 2 dni w tygodniu, ponieważ nie robie nóg po kontuzji. Chciałbym wam pokazać mój plan treningowy abyście go ocenili.
W każdym ćwiczeniu robię po 3 serie (czasem 4 gdy mam dużo siły) po 12-10-8(6 gdy daje rady wykonać 4 serię) powtórzeń i z każdym zmniejszeniem powtórzeń dokładam ciężar.
Plan wygląda następująco:
Wtorek: klatka biceps
Na klatkę mam 3 zestawy ćwiczeń, co tydzień inny
KLATKA:
1 tydzień wyciskanie na ławeczkach płaskich:
-wyciskanie sztangą na płaskiej
-wyciskanie sztangielkami na płaskiej
-wyciskanie na suwnicy
-wyciskanie na atlasie
2 tydzień wyciskanie na ławeczkach skośnych:
-wyciskanie sztangą na skośnej w dół
-wyciskanie sztangielkami na skośnej w górę
-wyciskanie sztangielkami na skośnej w dół
-wyciskanie sztangą na skośnej w góre
3 tydzień "ściągania":
-rozpiętki sztangielkami
-rozpiętki na bramie
-rozpiętki na atlasie
-przenoszenie hantelki zza głowy w pozycji leżącej
-unoszenie talerza ściskając go dłońmi(nie trzymając) przed siebie

BICEPS:
-ściągnie uchwytów z wyciągu górnego
-uginanie hantli ze skrętem
-uginanie hantli młotkowe
-moditewnik sztangą

Sobota- Plecy Barki Triceps
PLECY:
-ściąganie drążka z górnego wyciągu
-przyciągnie uchwytu z dolnego wyciągu w pozycji siedzącej
-wiosłowanie sztangą
-martwy ciąg

BARKI:
-przyciąganie sztangi do brody
-wypychanie hantelek do góry
-wznosy hantelek bokiem
-wznosy hantelek do przodu
-wznosy hantelek do tyłu

TRICEPS:
-prostowanie z górnego wyciągu uchwytu prostego
-wypychanie oburącz hantelki zza głowy
-wypychanie hantelki zza głowy jednorącz
-wpychanie francuskie
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
nie podales ilosci serii, ale i tak rzuca sie na pierwsze spojrzenie ilosc cwiczen, za duzo z lekka:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 462
MalolatNH

W każdym ćwiczeniu robię po 3 serie (czasem 4 gdy mam dużo siły) po 12-10-8(6 gdy daje rady wykonać 4 serię) powtórzeń i z każdym zmniejszeniem powtórzeń dokładam ciężar.


Prosze Rumcajs ;)
Właśnie zastanawiam sie czy nie dodać piątek ćwiczenia na plecy też górny wyciąg tylko wąski uchwyt, w sumie plecy duża partia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 462
O czym zapomniałem:
Zaraz po barkach robie kaptury
Staż treningowy: 13 miesięcy z przerwą 6 miesięczną spowodowaną dwoma kontuzjami kolana :(
Jak ogarne to dodam zdjęcia z początku ćwiczeń i aktualne oraz jak zmieniał sie bój bajceps :)
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
dzieki, przeoczylem:)
JA BYM DAL MNIEJ CWICZEN A WIECEJ SERII, bo zanim wczujesz sie w prace miesnia konkretnie, zmienisz juz na inne cwiczenie.

co do plecow, daj wasko dolny wyciag, a gorny szeroko

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 462
tak mam, nie dopisałem tego :) czy czegoś brakuje jeszcze w moim profilu? oprócz zdjęc?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 462
Czy jeśli mi zależy na sile i jak największej masie mięśniowej, rzeczywiście powinienem robić więcej serii?
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
mniej wiecej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1141 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6570
mamy zrozumieć, że trening dyskotekowca ? :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakieś wypiski, cokolwiek będziesz dodawał :) ?

Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2013-12-30 12:27:40
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Rumcajs podsumowanie redukcji 2015 str 291

Następny temat

Dundin robi mase

Shoty
Polecane artykuły