Szacuny
0
Napisanych postów
20
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
462
dlaczego dyskotekowca? aktualnie jestem chory, więc nie ćwicze a jak pisałem nie mam pojęcia o prowadzeniu dziennika i pytałem czy czegoś brakuje a pomocy brak
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
No spokojnie, ja tylko zapytałem, czy będziesz coś wrzucał do swojego dziennika, np. rozpiski z treningów albo diety. Po to jest dziennik, żebyś mógł potem wrócić i przeanalizować :)
Szacuny
0
Napisanych postów
20
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
462
do końca nie wiadomo, w szpitalu po prześwietleniu mówili że wszystko okej tylko 2 tygodnie zwolnienie z wf-u , a stało sie to samo po 1 meczu piłki nożnej :( prawdopodobnie słabe ścięgna w kolanie, kolano sie wygina do środka :(