Witam ,
Mam problem z wyborem suplementów , mój metabolizm jest bardzo szybki a waga bardzo mała.
Wiek 16 , Wzrost 177,5cm , i ta przeklęta Waga 50,7 KG
Zastanawiałem się nad:
-Nitrobolon II (ale niektórzy twierdzą ze to tylko napompowanie)
-Megabol Gainer 737 (także spotkałem się z negatywami o nim)
-Trec Mass XXL
- OLIMP Gain Bolic
+ Do tego jakaś kreatyna...
Jeśli chodzi o pieniądze to tak do 100zl , ewentualnie 150...
Jak Myślicie , który z tych byłby najlepszym rozwiązaniem ?
Czy może jakieś inne propozycje ?
Z góry dziękuję za pomoc i Pozdrawiam!
Mam problem z wyborem suplementów , mój metabolizm jest bardzo szybki a waga bardzo mała.
Wiek 16 , Wzrost 177,5cm , i ta przeklęta Waga 50,7 KG
Zastanawiałem się nad:
-Nitrobolon II (ale niektórzy twierdzą ze to tylko napompowanie)
-Megabol Gainer 737 (także spotkałem się z negatywami o nim)
-Trec Mass XXL
- OLIMP Gain Bolic
+ Do tego jakaś kreatyna...
Jeśli chodzi o pieniądze to tak do 100zl , ewentualnie 150...
Jak Myślicie , który z tych byłby najlepszym rozwiązaniem ?
Czy może jakieś inne propozycje ?
Z góry dziękuję za pomoc i Pozdrawiam!
Krzysztof Piekarz