Witam wszystkich! Chciałbym poradzić się mądrzejszych ode mnie na temat doboru odpowiednich suplementów. Generalnie z siłownią mam do czynienia od 3 lat, do tej pory ćwiczyłem praktycznie na sucho.Po rocznej przerwie od dwóch miesięcy powróciłem do treningów, postanowiłem podejść do sprawy bardziej profesjonalnie i od miesiąca udaje mi się trzymać regularną dietę. Do pełni szczęścia według zasady
(SUKCES=DIETA,TRENING,SUPLEMENTACJA) brakuje mi ostatniego elementu. Moim celem treningowym jest rozbudowanie masy mięśniowej oraz ogólne zwiększenie siły. Aktualnie przy 175cm ważę 75kg.
Zdecydowany jestem na zakup BCAA, jednak po przeczytaniu wielu artykułów oraz konsultacjach ze znajomymi o większym stażu nie mogę zdecydować się na dodatkową suplementację do BCAA. Miałem styczność jedynie z kreatyną i w sumie to byłem zadowolony z jej działania.Jednak mój brat poleca mi CARBO. Myślałem również o białku. Który zestaw waszym zdaniem byłby dla mnie najlepszy? Domyślam się że odpowiedz " wszystkie 4" byłaby idealna, jednak jako że to moje początku z suplementami chciałbym wybrać 2. Jak wyżej pisałem, BCAA kupuję na pewno,+ co do tego?? Z góry dzięki za odpowiedzi
(SUKCES=DIETA,TRENING,SUPLEMENTACJA) brakuje mi ostatniego elementu. Moim celem treningowym jest rozbudowanie masy mięśniowej oraz ogólne zwiększenie siły. Aktualnie przy 175cm ważę 75kg.
Zdecydowany jestem na zakup BCAA, jednak po przeczytaniu wielu artykułów oraz konsultacjach ze znajomymi o większym stażu nie mogę zdecydować się na dodatkową suplementację do BCAA. Miałem styczność jedynie z kreatyną i w sumie to byłem zadowolony z jej działania.Jednak mój brat poleca mi CARBO. Myślałem również o białku. Który zestaw waszym zdaniem byłby dla mnie najlepszy? Domyślam się że odpowiedz " wszystkie 4" byłaby idealna, jednak jako że to moje początku z suplementami chciałbym wybrać 2. Jak wyżej pisałem, BCAA kupuję na pewno,+ co do tego?? Z góry dzięki za odpowiedzi
Krzysztof Piekarz