Napisałem dlaczego tutaj:
Jak mam być szczery, nie wyobrazam sobie, że wykonasz 5 serii poprawnie technicznie przysiadu a potem 5 serii poprawnie technicznie mc.
Więc jeśli jest możliwość rozdzielenia tych dwóch ćwiczeń - zrób to.
+ nie ma nic na dwugłowy, pojawi się dysproporcja moim zdaniem.
Ja bym to widział tak:
Push - gdzie masz przysiad
Pull - gdzie masz mc
FBW - gdzie masz np. wykroki i żurawia na dwugłowy uda.
A co do bicepsa i tricepsa, pracują one także przy pociąganiu czy pompkach na poręczach więc wyjdzie ci dużo więcej serii.
Odnośnie dużych i umięśnionych nóg - jeszcze bardzo dużo ci brakuje żeby mieć bardzo wymasowane nogi więc to ci nie grozi raczej, szczególnie jeśli nie chcesz zdobywać jakiejś wielkiej masy.
Zmieniony przez - Viren w dniu 2013-11-11 23:05:43
Jak mam być szczery, nie wyobrazam sobie, że wykonasz 5 serii poprawnie technicznie przysiadu a potem 5 serii poprawnie technicznie mc.
Więc jeśli jest możliwość rozdzielenia tych dwóch ćwiczeń - zrób to.
+ nie ma nic na dwugłowy, pojawi się dysproporcja moim zdaniem.
Ja bym to widział tak:
Push - gdzie masz przysiad
Pull - gdzie masz mc
FBW - gdzie masz np. wykroki i żurawia na dwugłowy uda.
A co do bicepsa i tricepsa, pracują one także przy pociąganiu czy pompkach na poręczach więc wyjdzie ci dużo więcej serii.
Odnośnie dużych i umięśnionych nóg - jeszcze bardzo dużo ci brakuje żeby mieć bardzo wymasowane nogi więc to ci nie grozi raczej, szczególnie jeśli nie chcesz zdobywać jakiejś wielkiej masy.
Zmieniony przez - Viren w dniu 2013-11-11 23:05:43