Witam.
Na siłownie chodzę coś koło 1.5 miesiąca z delikatną przerwą.
Mój plan to:
Poniedziałek - biceps, brzuch
Środa - Plecy,barki, brzuch
Piątek - klata, triceps, brzuch
Myślałem nad kupnem drążka i ćwiczenie na nim w dni wolne od siłowni - wt,czw, sob
Moje pytanie jest takie, czy jest sens tego wszystkiego, czy tylko sobie pogorsze sprawe?
Na siłownie chodzę coś koło 1.5 miesiąca z delikatną przerwą.
Mój plan to:
Poniedziałek - biceps, brzuch
Środa - Plecy,barki, brzuch
Piątek - klata, triceps, brzuch
Myślałem nad kupnem drążka i ćwiczenie na nim w dni wolne od siłowni - wt,czw, sob
Moje pytanie jest takie, czy jest sens tego wszystkiego, czy tylko sobie pogorsze sprawe?
Krzysztof Piekarz