SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek i siłownia?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 950

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 324
Witam.

Czy jeśle zastąpię takie ćwiczenia wiciskanie na ławce czyli ogólnie klatke barki i co się da żeby zastąpić drążkiem a tego czego nie można zrobić na drążku np; bicepsa nie zrobimy raczej na drążku przynajmniej ja nie znam żadnej metody bo chce tak robić, wszystkie ćwiczenia na drążku jakie się da a te co nie to tradycyjnie. Co o tym sądzicie jak by zrobić taki plan treningowy był by dobry?

Zmieniony przez - Gasior123x w dniu 2012-12-26 23:53:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 248 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4318
Chcial bym Ci pomoc, ale nic nie zrozumialem z tego co napisales, popraw to bo nie wiadomo o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 324
Przepraszam ale nie moge edytować jakiś error mi wyskakuje. Chodzi mi o to czy można siłownie robić z drążkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1669
jeszcze raz powoli:)

jakie cwiczenie chcesz zastopic drązkiem?
?

zamiast na siłownie zamierzasz wszystko cwiczyc na drązku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
o stary , na polaku to ty rzadko bywałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 324
... chodzi mi o to czy moge robić drążek z siłownią na jednym treningu np: klatke na drążku a biceps z sztangą itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
dziwnie to sformułowałeś, logiczne że klatki nie zrobisz na drążku bo, mięśnie klatki są bardziej przystosowane do wypychania ciężaru , tak więc nie ma takiej opcji. A biceps owszem da się na drążku- podciąganie podchwytem wąsko, albo na jednej ręce jak najbardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW dla wytrzymałościowa - zarys; proszę o ocenę

Następny temat

Trening na mase a utrata...

WHEY premium