SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na masę do oceny (ekto )

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99
WIek : 19
wzrost: 171
waga: 69
W czasie treningu piję Isotonic activLab

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99
Zapomniałem dodać ze ćwiczę 3 razy w tygodniu o godzinie 8.00
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie ważne o, której ćwiczysz
Ile dodałeś kcal do zapotrzebowania?

Nie wliczałeś warzyw? Są niezbędne dla naszego organizmu, dostarczają wiele cennych witamin i minerałów.
Możesz jadać najróżniejsze, szczególnie te zielone.

Białka nieco za dużo, tłuszcze możesz pobić. Ten jogurt naturalny wyrzuć.
Lepiej spożyć naturalny, znakomite źródło wapnia.

Oczywiście, nie przyzwyczajaj ciała do tych samych posiłków w dzień w dzień.
Nie ograniczał się do wybranych źródeł składników odżywczych.




Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-10-26 17:17:46

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-10-26 17:19:06
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99
Dodałem 300 kcal . Czyli dieta może być ? , czyli gdzieś obniżę te białko tłuszczy dodam . i dodam jogurt naturalny : >
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29931
roślinnych białek nie wliczamy, na "śniadanie" brakuje dobrego źródła białka (chłopie, po 10 godzinnym śnie, organizm chłonie wszystko jak gąbka, a ty mu same węgle dajesz?), posiłek "obiad I" też bardzo słaby, pitne jogurty to syf napakowany chemią i cukrem (od bidy można, ale picie codziennie wyjdzie ci na gorsze jedynie)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99
Tutaj mam troszeczke zmienioną . Do za potrzebowania do liczylem około 330 kcal

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29931
No lepiej, warto też do diety włączyć ryby które są świetnym źródłem białka, i zdrowych tłuszczy (zgaduję, że oliwa z posiłku o 18 jest do smażenia, czyli traci część wartości odżywczych), reszta ok
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99
a można oliwy nie smażyć ? tylko jak zrobie ten makaron, usmaże piers to moge polac po prostu z butelki te 10 g ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29931
Oczywiście że nie trzeba smażyć, jak masz dobrą patelnię to smaż bez tłuszczu żadnego, a oliwę popijaj z łyżeczki lub dodawaj do potraw bez obróbki termicznej
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i co dalej?

Następny temat

Dieta na mase - ocena

Shoty
Polecane artykuły