Witam.Mam pytanie.Zamierzam powrócić na siłownie po przerwie.Trenuje piłke nozną 2x w tyg + mecz.Myslę nad treningiem FBW.Moim celem jest złapanie masy miesniowej.Moja waga to 75-78 przy 185 wzrostu.Czy trenowanie 2 x w tyg na silce nie bedzie za malo aby zlapac troche miesa ? Dieta itp w miare rozsądku trzymana będzie.
A
-przysiady 5x5
-wyciskanie na plaskiej 5x5
-martwy ciag 5x5
-uginanie ramion ze sztanga 5x5
-wyciskanie francuskie 5x5
B
-przysiady 5x5
-podciąganie na drążku 5x5
-wioslowanie w opadzie 5x5
-wyciskanie w staniu 5x5
-wyciskanie wąskim chwytem 5x5
A
-przysiady 5x5
-wyciskanie na plaskiej 5x5
-martwy ciag 5x5
-uginanie ramion ze sztanga 5x5
-wyciskanie francuskie 5x5
B
-przysiady 5x5
-podciąganie na drążku 5x5
-wioslowanie w opadzie 5x5
-wyciskanie w staniu 5x5
-wyciskanie wąskim chwytem 5x5
http://www.sfd.pl/czaro_masa_wakacje-t929562.html
"Nikt nie będzie się śmiał z gościa który może przyj**ać"
Krzysztof Piekarz