Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Jestem ekto i właśnie startuje na siłowni z dietą 4000 kcal, a moje zapotrzebowanie wynosi 3000 kcal. czy jak będę się otłuszczał to mam uciąć kcal, węgle, tłuszcze czy co mam zrobić? Bo mam pewne obawy, nie chcę aż tak bardzo żeby wchodziło to w tłuszcz tylko w mięśnie. Cel: Masa.
Zmieniony przez - Destron w dniu 2013-10-17 19:05:01
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Czyli najpierw 3500 kcal a jak nie będę już rosnąć to dowalić kcal ? I jeszcze czy jak ewentualnie bym się otłuszczał to dowalić aeroby i coś zmniejszyć czy jak?
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Ludzie piszą że cytuję: Dodatkowa aktywność fizyczna, obniża przyrosty masy. Czyli nie mogę teraz dowalić tych aerobów jak startuję tylko jak ew. będę się otłuszczał? A dwa jak się będę otłuszczał to te kcal mam odejmować od tłuszczy czy węglowodanów i zwiększyć ilość białka, czy jak?