Czesc. Chcialbym sie dowiedziec czy oplaca mi sie zrobic sobie cykla kreatyny 500g? Cwiczze juz prawie rok na sucho - z 70 kg skoczylo mi na 75 (tylko), w mółku z 28,5 na 33, sila srednio skoczyla o 40% w porownaniu z poczatkami (mam 190cm)? Czy sie oplaca zarzucic kretke, bo wiem ze przy takich szczupłych zawodnikach jak ja radzilibyscie gainera, ale nie mam tyle kasy. Czy kretka z odpowiednia dietą jest warta rozwazenia??
NO PAIN NO GAIN
NO PAIN NO GAIN
Krzysztof Piekarz