SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jakie ciężary zostawić?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 75 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4481
Witam - miałem okazję kupić dwa zestawy... pierwszy to same ciężary, a później ławka+ciężary (zależało mi na ławce i niestety sprzedawca nie zgodził się na sprzedaż bez żelastwa).
Tak wyszło, że mam łącznie 192 kg
Jako, że dopiero zaczynam na poważnie przygodę z siłownią to mam pytanie: ile wg Was zostawić i które ciężary, mam następujące:
9x 5 kg
2x 20 kg
6x 10 kg
14x 2 kg
19x 1 kg

Oprócz tego mam tam jakieś hantelki po 2 i 5 kg.
Jeżeli chodzi o gryfy to dwa długie, jeden średni, jeden łamany, gryfiki na hantle x6.
Co zostawić, co sprzedać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 113142
Od przybytku głowa nie boli, zostaw wszystko, bo później będziesz dokupował. Ewentualnie kilka mniejszych się pozbądź. Zresztą pytanie dla wróźki z tvnu...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 75 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4481
Niby tak, ale ja już wiem, że więcej niż 100/120 kg nie podniosę - przynajmniej w najbliższych 2-3 latach
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 4193 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44226
Oddaj w dobre ręce, np. moje

a tak na poważnie to nie sprzedawaj, przyda się na pewno w niedalekiej przyszłości. Robisz martwy ciąg, przysiad ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 75 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4481
Na razie robię martwy ciąg, ale lajtowym ciężarem z 40 kg lol
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 75 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4481
Zielin
Oddaj w dobre ręce, np. moje



...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 1868 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24162
Ja gdybym mógł to bym miał z 400kg nakładu. Pewnie powiesz a po h** skoro i tak z max wezme 100kg. Ale możesz rozłożyć sobie ciężary aby nie przekładać cały czas na nowe gryfy. Ja bym chciał np mieć 150kg do gryfu na martwy ciąg, 100kg do gryfu na przysiady, 100kg na gryf do wyciskania, z 50kg na gryf do francuza i na biceps do tego możesz sobie poskręcać hantle np 2x 15kg 2x 20kg i 2x 25kg. Mnie np irytuję gdy chce zrobić martwy muszę ściągać cały nakład z ławeczki i tak cały czas przekładać z jednego na drugie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 75 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4481
Wiesz spoko, rozumiem. Generalnie większość tutaj chce jak najwięcej targać i mieć jak największy biceps. Mi chodzi bardziej o sylwetkę fitness + dobrej jakości żarcie, dlatego się pytam. Czy to ma znaczenie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2064 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36305
kolega wyzej dobrze gada , po co sprzedwac,sprzętu nigdy za wiele a to fitnesową sylwetke sie robi na małych cięzarach ? od kiedy ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 1868 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24162
Jak wyżej kolega mówi. Fitnessowa sylwetka to też około 42cm+ w łapie, różni się tym że mają bardzo niski bf (około 7%). Nie jeden fitness model nie raz przekraczał 100kg na masie więc nie rozumiem twojego toku rozumowania :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 75 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4481
Spoko, tylko się upewniałem :)
Szczerze... to nawet mi nie wypada w pracy mieć 42 w łapie ;) także taka sylwetka odpada.
Mówicie, żeby zostawić... to zostawię :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koxy, a społeczeństwo

Następny temat

Bluza

electro
Polecane artykuły