Witam - miałem okazję kupić dwa zestawy... pierwszy to same ciężary, a później ławka+ciężary (zależało mi na ławce i niestety sprzedawca nie zgodził się na sprzedaż bez żelastwa).
Tak wyszło, że mam łącznie 192 kg
Jako, że dopiero zaczynam na poważnie przygodę z siłownią to mam pytanie: ile wg Was zostawić i które ciężary, mam następujące:
9x 5 kg
2x 20 kg
6x 10 kg
14x 2 kg
19x 1 kg
Oprócz tego mam tam jakieś hantelki po 2 i 5 kg.
Jeżeli chodzi o gryfy to dwa długie, jeden średni, jeden łamany, gryfiki na hantle x6.
Co zostawić, co sprzedać?
Tak wyszło, że mam łącznie 192 kg
Jako, że dopiero zaczynam na poważnie przygodę z siłownią to mam pytanie: ile wg Was zostawić i które ciężary, mam następujące:
9x 5 kg
2x 20 kg
6x 10 kg
14x 2 kg
19x 1 kg
Oprócz tego mam tam jakieś hantelki po 2 i 5 kg.
Jeżeli chodzi o gryfy to dwa długie, jeden średni, jeden łamany, gryfiki na hantle x6.
Co zostawić, co sprzedać?

Krzysztof Piekarz
