Rano:
Brzuch
+
Bieg– 30 min
Wieczorem:
Zestaw na poślady (110x)
zestaw II na poślady (30x)+
Aero - bieg 30min
BWT 140/135/60 1640kcal
BWT 140/135/611641 kcal
1. (Thermo Lizzer + l-carnitine + BRZUCH + AERO)
2. (Po treningu BCAA Plus + pomarańcza)
3. Płatki owsiane + owoce leśne + banan + Whey Supreme + jajko + kakao + mleko kokosowe (owsianka) + ziemniaki
4,5,6. Pierś z indyka + masło
(Thermo Lizzer + BCAA Plus + Thermo Pump + BIEG)
6. (Po treningu BCAA Plus + l-karnityna
7. Wołowina + warzywa zielone
8. Wołowina + mleko kokosowe + wiórki kokosowe
Dzień wysokich ww, dlatego pochwalę się miską
najpierw myślałam o zrobieniu omleta, ale skończyło się na owsiance - bo ma większą objętość
jadłam ją chyba godzinę bo odzwyczaiłam się od normalnej wielkości posiłków
Owsianka gdy była jeszcze omletem i już gotowa
+ krople na żołądek do posiłków, herbata na uspokojenie i na trawienie, mięta, czarna herbata, herbata czarna, kawa
Whey Supreme 20g,
BCAA Plus 2x10g,
l-carnitine 10+15ml (łącznie 3g l-karnityny),
Thermo Lizzer 5 kaps.
Thermo Pump 1/2 sasz.
magnez, DIM, wit. C 1g
2 dni bez siłowego - zbieram MOC (a raczej resztki mocy) na ostatni tydzień przed odwadnianiem
Powinnam od razu spisywać to, co czuję po biegu bo teraz to już piszę na spokojnie - oczy całe załzawione i czerwone, ostatnie 5 minut dokończyłam po chwili przerwy bo nogi odmawiały mi posłuszeństwa i położyłam się na chwilę na ławce przy dróżce
Zestaw na poślady jest bezbłędny, codziennie mnie dobija a te ekstrasy to iście szatański pomysł
robię je po 5-6 powtórzeń a i tak trudno mi utrzymać równowagę. Potem chodzę jak pokraka przez DOMSy. Wieczorem porozciągałam się porządniej niż zwykle bo chłopak poczuł sadystyczne zapędy
Chyba z godzinę próbowałam się dobudzić, zasypiałam przy brzuszkach, w końcu dobudziłam się kawą - jak już wypiłam to pomyślałam że to nie po drodze skoro mam uważać na kortyzol
Muszę zapisywać od razu, co jem/łykam bo o wszystkim zapominam i potykam się o własne nogi, chyba kask zacznę nosić
Obli - czy ten posiłek ma być niezależnie od tego jak wypada rotacja ww? Obcinam białko do 130g
Zmieniony przez - Esther w dniu 2013-09-22 18:32:31
Test Iron Horse 50/50 ----> http://www.sfd.pl/-t968034.html
Wcześniej: http://www.sfd.pl/-t853342-s57.html
Rzeźba: http://www.sfd.pl/-t853342-s33.html


trudno było złapać fałdę, tak jak pisałam wcześniej - nogi są spompowane konkretnie


Serio, przesadziłam z tym treningiem. Po High Kicku miałam duużo mocy, za dużo jak na te kalorie. Między seriami mną zataczało a aero zrobiłam już resztkami sił, zapomniałam zapisać wyniku.
Tego mi było trzeba. Chciało mi się, biegać, zrobiło mi się ciepło i przede wszystkim miałam pełny brzuch (nie od herbaty) po raz pierwszy od dawna