SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST 50/50 - Esther - Na ostatniej prostej ;-)

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 115659
21.09 – SOBOTA DZIEŃ 25.



Rano:

Brzuch
+
Bieg– 30 min


Wieczorem:
Zestaw na poślady (110x)
zestaw II na poślady (30x)+
Aero - bieg 30min






BWT 140/135/60 1640kcal
BWT 140/135/611641 kcal

1. (Thermo Lizzer + l-carnitine + BRZUCH + AERO)
2. (Po treningu BCAA Plus + pomarańcza)
3. Płatki owsiane + owoce leśne + banan + Whey Supreme + jajko + kakao + mleko kokosowe (owsianka) + ziemniaki
4,5,6. Pierś z indyka + masło
(Thermo Lizzer + BCAA Plus + Thermo Pump + BIEG)
6. (Po treningu BCAA Plus + l-karnityna
7. Wołowina + warzywa zielone
8. Wołowina + mleko kokosowe + wiórki kokosowe

Dzień wysokich ww, dlatego pochwalę się miską najpierw myślałam o zrobieniu omleta, ale skończyło się na owsiance - bo ma większą objętość jadłam ją chyba godzinę bo odzwyczaiłam się od normalnej wielkości posiłków



Owsianka gdy była jeszcze omletem i już gotowa



+ krople na żołądek do posiłków, herbata na uspokojenie i na trawienie, mięta, czarna herbata, herbata czarna, kawa


Whey Supreme 20g,
BCAA Plus 2x10g,
l-carnitine 10+15ml (łącznie 3g l-karnityny),
Thermo Lizzer 5 kaps.
Thermo Pump 1/2 sasz.

magnez, DIM, wit. C 1g



2 dni bez siłowego - zbieram MOC (a raczej resztki mocy) na ostatni tydzień przed odwadnianiem

Powinnam od razu spisywać to, co czuję po biegu bo teraz to już piszę na spokojnie - oczy całe załzawione i czerwone, ostatnie 5 minut dokończyłam po chwili przerwy bo nogi odmawiały mi posłuszeństwa i położyłam się na chwilę na ławce przy dróżce

Zestaw na poślady jest bezbłędny, codziennie mnie dobija a te ekstrasy to iście szatański pomysł robię je po 5-6 powtórzeń a i tak trudno mi utrzymać równowagę. Potem chodzę jak pokraka przez DOMSy. Wieczorem porozciągałam się porządniej niż zwykle bo chłopak poczuł sadystyczne zapędy

Chyba z godzinę próbowałam się dobudzić, zasypiałam przy brzuszkach, w końcu dobudziłam się kawą - jak już wypiłam to pomyślałam że to nie po drodze skoro mam uważać na kortyzol

Muszę zapisywać od razu, co jem/łykam bo o wszystkim zapominam i potykam się o własne nogi, chyba kask zacznę nosić

Obli - czy ten posiłek ma być niezależnie od tego jak wypada rotacja ww? Obcinam białko do 130g

Zmieniony przez - Esther w dniu 2013-09-22 18:32:31
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
obcinaj tluszcz nie bialko o 10g
rotacje masz co 4 dni? zrob co 3 dni i wtedy aj ten posilek z ww
mozesz wypic kawe
...
Napisał(a)
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 115659
Dobrze, poleci tłuszcz jeszcze dzisiaj a w sumie ja i tak już nie jestem głodna, zapomniałam o jedzeniu chyba
Czyli danie ekstra wpadnie we wtorek i będzie moc we środę
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
tylko nie zapadnij w sen zimowy juz teraz
...
Napisał(a)
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 115659
22.09 – NIEDZIELA DZIEŃ 26.



Rano:

Brzuch
+
Zestaw na poślady (120x)
+
Bieg– 30 min


Wieczorem:
Aero - bieg 30min






BWT 140/80/50 1330 kcal
BWT 140/80/51 1330 kcal
1. (Thermo Lizzer + l-carnitine + BRZUCH + AERO)
2. (Po treningu BCAA Plus)
3. Płatki owsiane + owoce leśne + Whey Supreme + jajko + kakao + mleko kokosowe (owsianka)
4,5,6. Pierś indyka + awokado

(Thermo Lizzer + BCAA Plus + BIEG)
7. (Po treningu BCAA Plus, l-karnityna
8. Pierś indyka + warzywa zielone + oliwa z oliwek
9. Whey Supreme + mleko kokosowe + kakao + wiórki kokosowe

+ krople na żołądek do posiłków, herbata na uspokojenie + na żołądek, czarna herbata


Whey Supreme 30g,
BCAA Plus 2x5g,
l-carnitine 10+15ml (łącznie 3g l-karnityny),
Thermo Lizzer 5 kaps.

magnez, DIM



Zestaw na poślady poszedł rano ojoj, bo w południe jechałam odebrać brata z lotniska. Wieczorem, po biegu, chciałam pokazać mu okolicę ale to nie był dobry pomysł bo łydki, czworogłowe, dwugłowe, całe nogi i tyłek miałam obolały i jak tylko mijaliśmy jakąś ławkę to na niej już zostawałam. Od razu po powrocie zasnęłam i to byłoby na tyle.


POMIARY:

Fajnie, brzuch się wyłania pomiar na udzie dał duży rozrzut trudno było złapać fałdę, tak jak pisałam wcześniej - nogi są spompowane konkretnie






...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
no i sie wytapia po kropelce
...
Napisał(a)
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94708
tej talii to Ci zazdroszczę każdą komórką mojego ciała, wiesz?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jędrnie
...
Napisał(a)
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 115659
Miałam wrzucić wczoraj wypiskę ale co mnie zmorzył sen to


23.09 – PONIEDZIAŁEK DZIEŃ 27.



Rano:

Rano 
Dzień 3.

1a. Wznosy bioder z plecami na ławce z obciążeniem 3x20  
45/60+45/60kg (18/10+9/14x)
40kg (17/16/17x)
20/20/25kg (20/20/20x) 
25/15/15kg (12/20/16x)
1b. Przyciąganie drążka wyciągu dolnego
17,5/20/25kg (12/12/11x)
17,5/20/25kg (12/12/11x)
3/3/3+2szt. (12/12/7+5x) 
20/17,5/17,5kg (11/12/10x)
2a. Przysiad goblet ze sztangielką 3x8-10  
20/24/24kg (10/6+2/6+3)
20/24/24kg (10/6+2/6+3x)
16/20/20kg (10/9/11x) 
20/20/16kg (10/7/10x)
2b. Wyciskanie sztangielek siedząc
[2x] 8kg (12/11/10x)
8kg (12/11/11x)
7,5kg (10/9/6x) 
6kg (12/11/11x)
3a. RDL 3x8-10  
60kg (10/9/8x)
45/60/60kg (10/9/9x)
43/48/48kg (12/9/9x) 
45/45/40kg (9/6/7x)
3b. Ściąganie drążka wyciągu górnego prostymi rękami
10kg (12/11/9x)
10kg (12/10/9x)
8/8/9+8szt. (12/12/3+8x) 
10kg (12/11/10x)
4a. Odwodzenie nogi w tył 2x20 z wyciągiem/na maszynie  
5/3,75kg (15/18x)
5kg (18/16x)
2/2szt. (17/15x) 
5/0/0kg (12/19/16x)
4b. Wznosy ramion bokiem siedząc 2x10-12  
[2x] 4kg (10/9x)
4kg (10/9x)
2,5/4kg (12/8x) 
2,5kg (12/9x)

Brzuch

Aero – orbi 30 minut
poziom 12/13
nie zapisałam


Wieczorem:
Aero - bieg 30min






BWT 140/80/50 1330 kcal
BWT 140/79/51 1346 kcal

1. Przed treningiem : Whey Supreme + High Kick, w trakcie: l-carnitine + brzoskwinia + banan
(Thermo Lizzer + BRZUCH + AERO)
2. (Po treningu BCAA Plus) + serca drobiowe
3. Płatki owsiane + owoce leśne + Whey Supreme + kakao + mleko kokosowe (owsianka)
4. Pierś indyka + awokado
5. Pierś indyka + zielone warzywa + mleko kokosowe
(Thermo Lizzer + BCAA Plus + BIEG)
6. (Po treningu BCAA Plus, l-karnityna)
7. Pierś z indyka + warzywa zielone + mleko kokosowe + wiórki kokosowe

+ krople na żołądek do posiłków, herbata na uspokojenie, na żołądek, chilli, koperek, herbaty ziołowe różne, czarna


Whey Supreme 40g,
BCAA Plus 2x10g,
l-carnitine 10+15ml (łącznie 3g l-karnityny),
Thermo Lizzer 2x2kaps.

High Kick 1 porcja
magnez, DIM, wit. C




Nałożyłam 60kg na sztangę i za ojczyznę Serio, przesadziłam z tym treningiem. Po High Kicku miałam duużo mocy, za dużo jak na te kalorie. Między seriami mną zataczało a aero zrobiłam już resztkami sił, zapomniałam zapisać wyniku.
Po treningu padłam do łóżka, nie byłam w stanie ruszyć ręką ani nogą żeby zrobić owsiankę, nakrzyczałam na wszystkich wokół a nawet poleciało parę łez na uboczu ale szybko się ogarnęłam.

Wieczorem tylko potruchtałam, na pewno nie dam rady utrzymać takiej intensywności dlatego na ostatni tydzień będzie zmiana na lżejszy trening no i będę uważać coby nie przeszarżować.

Na koniec kilka fot z niedzielnej podróży:







Obli, Marta

Lady Marta - dziękuję talia talią, to matka natura to na mięso trzeba było sobie zapracować żeby było ją widać

Zmieniony przez - Esther w dniu 2013-09-25 15:04:12
...
Napisał(a)
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 115659
24.09 – WTOREK DZIEŃ 28.



Rano:

Brzuch
+
Bieg– 30 min


Wieczorem:
Zestaw na poślady (130x)
+
Aero - bieg 30min






BWT 140/80/50 1330 kcal
BWT 141/66/51 1304 kcal
(czit był przed biegiem więc nie liczyłam tych ww)

1. (Thermo Lizzer + BRZUCH + AERO)
2. (Po treningu BCAA Plus) + serca drobiowe
3. Płatki owsiane + owoce leśne + Whey Supreme + kakao + mleko kokosowe + banan(owsianka)
4. Pierś indyka + oliwa z oliwek
5. CZIT: wołowina + ziemniaki + dynia + fasolka szparagowa + kawałek bagietki z masłem i serem i parę gryzów carbonary
(Thermo Lizzer + BCAA Plus + BIEG)
6. (Po treningu BCAA Plus + l-karnityna)
7. Wołowina + warzywa zielone + guacamole
8. Whey Supreme + kakao + mleko kokosowe + wiórki kokosowe

+ krople na żołądek do posiłków, herbata na uspokojenie, na żołądek, chilli, zioła prowansalskie, herbaty


Whey Supreme 40g,
BCAA Plus 2x10g,
l-carnitine 10+15ml (łącznie 3g l-karnityny),
Thermo Lizzer 2x2kaps.

magnez, DIM, wit. C



Aero bez szarżowania ale nawet żwawo

O hesusie, ale pomógł ten czit Tego mi było trzeba. Chciało mi się, biegać, zrobiło mi się ciepło i przede wszystkim miałam pełny brzuch (nie od herbaty) po raz pierwszy od dawna Trudno mi było w ogóle zjeść zwykły, duży posiłek więc wzięłam wszystkiego po trochu i doprawiłam bagietą

Zestaw na dvpkę 130 razy? Nie ma sprawy no dobra, było ciężko bo nogi odmawiały posłuszeństwa co kilka powtórzeń ale chciało mi się bardzo to pomogło psychice

Zmieniony przez - Esther w dniu 2013-09-25 15:32:05
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Droga do debiutów 2014 - Przemek Górynowicz & IHS

Następny temat

TEST 50/50 - Ann -

electro
Polecane artykuły