witam. Planuje wkrotce wejsc na bombe, i doszedłem do wniosku że dobrze było by podczas treningu popijać sobie carbo. Niestety moje finanse są dość ograniczone, więc musze celować w tańsze produkty. I tutaj pytanie, czy coś takiego się nada - https://sklep.sfd.pl/ActivLab_CarboMax_Energy_power-opis2100.html ? Boje się trochę że mnie podleje, bo jestem mocnym endo.
Kolejna sprawa to białko, też planuje zakupić "dolno półkowe", ale jest ich kilka. Czy jest jakas roznica miedzy tymi z firm sfd, uns, ostrowit, czy innych w tym przedziale cenowym? Ktore z nich mogli byście polecić?
Mysle ze bez pre-w się obejde, ale planuje dokupić jeszcze b-alanine, i ewentualnie jeszcze jakąś kofeinę, tutaj też prosiłbym o polecenie czegoś wartego uwagi ;).
I jeszcze jedno - kwestia ZMA. Co będzie lepszym pomysłem, apteczny mix chela-mag b6+zincas forte (i ew w jakich dawkach), czy 'gotowiec', jeśli to drugie to z jakiej firmy?
No i oczywiście jakieś 2 tyg przed końcem cyklu wejde na mono, nie przerywając b-alaniny.
Myslicie ze cos jeszcze będzie przydatne?
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i ewentualne sugestie:).
Kolejna sprawa to białko, też planuje zakupić "dolno półkowe", ale jest ich kilka. Czy jest jakas roznica miedzy tymi z firm sfd, uns, ostrowit, czy innych w tym przedziale cenowym? Ktore z nich mogli byście polecić?
Mysle ze bez pre-w się obejde, ale planuje dokupić jeszcze b-alanine, i ewentualnie jeszcze jakąś kofeinę, tutaj też prosiłbym o polecenie czegoś wartego uwagi ;).
I jeszcze jedno - kwestia ZMA. Co będzie lepszym pomysłem, apteczny mix chela-mag b6+zincas forte (i ew w jakich dawkach), czy 'gotowiec', jeśli to drugie to z jakiej firmy?
No i oczywiście jakieś 2 tyg przed końcem cyklu wejde na mono, nie przerywając b-alaniny.
Myslicie ze cos jeszcze będzie przydatne?
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i ewentualne sugestie:).
Krzysztof Piekarz