Witam !
Mam do was pytanie iz przeszłem na mase i mam diete składajaca sie z białka jakies 50 g na dzien a potrzebuje 125 g . Chcę zbudować mieśnie ale nie wiem czy lepiej zakupic kreatynę czy odzywke .
Mam :
15 lat
54,5 kg
171 cm
staż : 6 lub 7 miesiecy
Prosze o rady i polecane odzywki badz kreatyne
Z góry dzieki za pomoc
Mam do was pytanie iz przeszłem na mase i mam diete składajaca sie z białka jakies 50 g na dzien a potrzebuje 125 g . Chcę zbudować mieśnie ale nie wiem czy lepiej zakupic kreatynę czy odzywke .
Mam :
15 lat
54,5 kg
171 cm
staż : 6 lub 7 miesiecy
Prosze o rady i polecane odzywki badz kreatyne
Z góry dzieki za pomoc
Krzysztof Piekarz