szkoła jest dalej,jedną skończyłem zacząłem drugą+praca+treningi
...
Siema, co tam sie dzieje ze na forum sie przestales udzielac?
http://www.sfd.pl/Dziennik_treningowy{Ttoomek}-t901050.html
Dziennik by Ttoomek
...
szkoła,praca,treningi.a w treningu oczywiście jestem dalej ale brak czasu na wypiski itd
...
wracam do prowadzenia dziennika i bardziej będę starał się pomagać na forum.już jutro/pojutrze wypiski
...
Witam wszystkich po długiej przerwie w prowadzeniu dziennika.oczywiście cały czas byłem w treningu.dodatkowo zacząłem chodzić na siłownię 2-3x w tygodniu.pracuję na 3 zmiany więc jeden tydzień treningów na sali odpada z powodu popołudniowej zmiany.na siłowni na razie nie za duży ciężar. nigdy siłowo nie ćwiczyłem więc nie wiadomo ile nie będę nakładał kg.
trenuję planem Knifea
obecna suplementacja:
09.01.2014
Zmieniony przez - Geng w dniu 2014-01-09 23:10:57
Zmieniony przez - Geng w dniu 2014-01-09 23:13:39
trenuję planem Knifea
Napisał ”Kolejny trening wg juniora”
Trening A
1 Wymachy hantlą 2x15
2 Przysiad 5x6 (progresja)
3A Wiosłowanie hantlą 4x8
3B Wyciskanie płasko 4x8
4A Wyciskanie francuskie 3x10
4B podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3x10
Trening B
1 Push press 2x15
2 Martwy ciąg 5x6 (progresja)
3A Podciąganie nachwytem 4x6
3B Wyciskanie wąsko 4x6
4A Uginanie ramion ze sztangą stojąc 3x10
4B Szrugsy hantlami 3x15
obecna suplementacja:
09.01.2014
rano:
-1tab witaminy i minerały
przed treningiem:
-10g bcaa
-5g beta alaniny
-5g kreatyny
-30g assault
po treningu:
-10g bcaa
-5g kreatyny
-35g odżywki białkowej
-rozgrzewka(wymachy,krążenia,przysiady,skłony,i przed każdym ćwiczeniem małym ciężarem poszczególne ćwiczenia)
1.Wymachy hantlą 2x15
1s/10kg 2s/10kg
2.Przysiad 5x6 (progresja)
1s/40kg 2s/50kg 3s/50kg 4s/60kg 5s/60kg
3A.Wiosłowanie hantlą 4x8
1s/15kg 2s/15kg 3s/20kg 4s/25kg
3B.Wyciskanie płasko 4x8
1s/50kg 2s/60kg 3s/70kg 4s/70kg 2 ostatnie serie z pomocą partnera
4A.Wyciskanie francuskie 3x10
1s/15kg 2s/20kg 3s/20kg
4B.podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3x10
1s/25kg 2s/25kg 3s/27,5kg
na koniec 3 serie brzuszki do bólu i rozciąganie
Zmieniony przez - Geng w dniu 2014-01-09 23:10:57
Zmieniony przez - Geng w dniu 2014-01-09 23:13:39
...
Jeżeli moge tutaj spytać.Trenuje 5-6 razy w tygodniu,4-5 razy w tygodniu boks i 1-2 razy w tygodniu siłka.Diete mam tak do 2500kcal z tego względu ze chciałbym utrzymać wagę do lipca bo chcę startować jeszcze w 60kg.Czy moge zarzucić sobie przed treningówkę,bo zaraz bede trenował nawet 2 razy dziennie przez okres 2 tygodniu bedzie to takie przygotowanie do sezonu?Nie zawsze bedzie chec po porannym treningu trenować na popołudniowym,lub na następny dzień iść na siłownie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Czy warto - bójka?
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
Następny temat