SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Worek treningowy do przerobki.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
Z czasow "dziecinstwa" (jakies 2-3 late w stecz) zostal mi worek treningowy. Wazy 15 kg. Jest duzy wypelniony jakas sloma czy wata ?:) Czy da sie cos z niego zrobic ? Jesli tak to jak ? Pozdrawiam!

Jeżeli moja wypowiedż Ci pomogła, to poproszę o soga i wejdż na http://www.pajacyk.pl, a następnie kliknij na pajacyka.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1750
Spoko. Ale chyba z tymi trocinami to jednak nie jest zbyt cwane bo trzeba je chyba co jakiś czas wymieniać. Ostatnio trener mi powiedział , że najlepiej drobno pocięte szmaty,kawałki skóry, dermy itp.

"Niemożliwe to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez maluczkich, którzy godzą się z naturalną koleją rzeczy, zamiast wykrzesać siły, by ją zmienić. Niemożliwe to nie fakt - to jedynie opinia. Niemożliwe to nie deklaracja - to wyzwanie. Niemożliwe to potencjał możliwości. Niemożliwe jest chwilowe ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
No nie wiem,trudno mi cos wymyslic,w ostatecznosci moglbys go przelozyc do innego worka(sluzylby jako "jadro")i otoczyc np.gazetami,lub czyms innym.

Jestem ubogi we SOGi,wiec klikij w prawy dolny rog moj drogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wypełnij trocinami





Ułan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
Trociny niezła myśl


a z czego jest ten worek zrobiony chodzi mi o poszycie....



-----------------------------
DYKTATOR W DZIALE " GRY KOMPUTEROWE "
-----------------------------

" Staraj się dążyć do doskonałości , rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę. Te zasady pomogą ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią cię silniejszym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkości. " - Joe Weider®
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 627 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9388
Właśnie, ile ważą trociny? Mam do wypełnienia worek, jakieś 140 cm, standardowa szerokość. Ile będzie ważył po wypełnieniu trocinami?

***
"...bowiem człowiek, który pragnie zawsze i wszędzie wytrwać w dobrem, paść koniecznie musi między tylu ludźmi, którzy nie są dobrymi."
Niccolo Machiavelli

Trenerów dzielimy na dwie kategorie:
- jedni potrafią wiele rzeczy, których nie uczą
- drudzy uczą wielu rzeczy, których nie potrafią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 627 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9388
No co? Nikt mi nie odpowie? Przecież tu są sami specjaliści od worków...

***
"...bowiem człowiek, który pragnie zawsze i wszędzie wytrwać w dobrem, paść koniecznie musi między tylu ludźmi, którzy nie są dobrymi."
Niccolo Machiavelli

Trenerów dzielimy na dwie kategorie:
- jedni potrafią wiele rzeczy, których nie uczą
- drudzy uczą wielu rzeczy, których nie potrafią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
specjalistom od worków nie jestem ale i tak ci odpowiem.
Dla mnie takie pytanie ile ważą trociny jest conajmiej głupie...
i nie mam czasu ani ochoty zaprzątać sobie głowy tym ile one ważą, wsypałem do worka treningowego dwa worki od kartofli trocin, później jak się rozbił to dosypałem jeszcze pół worka i jest ok. a to ile on waży czy 50 czy 55,5kG to jest nie istotne i każdy kto sumiennie trenuje nie będzie sobie tym głowy zaprzątał...






Ułan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 529 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5360
A co jest cięższe pół kilograma metalu czy kilogram waty??

"Quot me nutrit me destruit"

"Quot me nutrit me destruit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 627 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9388
uan: Przecież nie chodzi mi o dokładną wagę, tylko mnie więcej. Czy będzie ważył 50 czy 55, to jest mi wszystko jedno, ale gdyby miał ważyć 100 to już inna sprawa, bo gałąź, na której go zamierzam wieszać mogłaby nie utrzymać. Dlatego zadaję takie pytanie.

***
"...bowiem człowiek, który pragnie zawsze i wszędzie wytrwać w dobrem, paść koniecznie musi między tylu ludźmi, którzy nie są dobrymi."
Niccolo Machiavelli

Trenerów dzielimy na dwie kategorie:
- jedni potrafią wiele rzeczy, których nie uczą
- drudzy uczą wielu rzeczy, których nie potrafią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PA: mój worek ma 1m długości i 48cm. średnicy i jest bardzo ciężki, napewno nie waży 100kg i twój raczej też tyle ważyć nie bedzie , uważam że jak nasypiesz trocin to będzie idealnie... a waga na oko 40-50kg. więcej nie potrzeba...





Ułan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
grzegorz: haha , niezłe... w pierwszej chwili nawet podchwytliwe...





Ułan
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Combat kalaki

Następny temat

Pirotechnika

WHEY premium