Witam , mam 16 lat i takie pytanie : czy na samej diecie ... , bez ćwiczeń , siłowni ... spalacz tłuszczu będzie działać ? Jeśli tak to możecie mi polecić od razu jaki mam sobie kupic , bezpieczny , bez obawy ze nagle zemdleje , czy nawet gorzej ...
Moja dieta wygląda tak że ... staram się po prostu jesc mało ziemniaków , chleba i słodyczy . Jem za to dość dużo mięsa ( z wyjątkiem wieprzowiny bo nie lubię )sera , warzyw i tak dalej ... Spalacz tłuszczu dlatego że nie jestem w stanie zredukowac tłuszczu na brzuchu . Pozdr
Moja dieta wygląda tak że ... staram się po prostu jesc mało ziemniaków , chleba i słodyczy . Jem za to dość dużo mięsa ( z wyjątkiem wieprzowiny bo nie lubię )sera , warzyw i tak dalej ... Spalacz tłuszczu dlatego że nie jestem w stanie zredukowac tłuszczu na brzuchu . Pozdr
Krzysztof Piekarz