SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kreatyna.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32554
jw bierz tak jak napisał remik
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 93
Tu nasuwa się pytanie, już wcześniej zastanawiałem się jak najkorzystniej stosować kreatynę:

1) 6-8 tygodni suplementacji w DT i DNT na 6-8 tygodni przerwy

2) czy tylko w dni treningowe (rano/przed treningiem i po treningu)
+ ewentualne krótkie przerwy w suplementacji 2-3 tygodnie.

Do tej pory stosowałem pierwszą metodę ale wiem iż są też zwolennicy drugiego wariantu który w sumie wydaje się rozsądniejszy.
Dodatkowo jest sporo przedtreningówek zawierających kreatynę czy w takim razie podczas 1-go sposobu suplementacji w czasie przerwy od kreatyny należy odstawić także przedtreningówkę ?
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
nalezy odstawic przedtrenignówki z kreatyna (są tez bez jej dodatku które mozna brac w przerwie miedzy cyklami)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 345
biore dt: 2x2 ( przed i po treningu)
dnt: 1x2 o tej porze co skonczylem trening

Zmieniony przez - ascarus w dniu 2013-09-04 22:07:08
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
jesli stala suplementacja to codziennie bierz 5g
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 345
czym jest stala suplementacja
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
skorzystaj z wyszukiwarki i poczytaj o podstawach suplementacji kreatyna
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 345
-grupa odżywek które powinniśmy brać zawsze? tylko w moim wypadku nie chce obciazac nerek w wieku 17 lat, pozatym duzy wydatek
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
cos kiepsko poszukałeś
jest kilka sposobów przyjmowania kreatyny
najpopularniejsze:
1. cyklicznie ok 8-10tyg w dawkach 10g DT oraz 5g DNT
2. stała suplementacja - 5g codziennie przez np 6 miesięcy

sam wybierasz sposob przyjmowania
takie dawkowanie które zaproponowales jest kiepskie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 345
czyli 2x2 ( przed i po treningu) -dt
dnt 2x2 o jakiej porze?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mass activator vs mass xxl

Następny temat

Kreatyna druga angina na cyklu PILNA POMOC!!!

electro
Polecane artykuły