100g po każdym posiłku i 100g po treningu??? To jest zwykłe jedzenie w prochu, zbędny zakup, lepiej zainwestować w dietę, jak już kupiłeś to jedną porcję od razu po treningu tylko w dt, możesz również stosować jako uzupełnienie diety, lecz są to same cukry więc bym nie przesadzał
Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-09-02 17:32:34
Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-09-02 17:32:34
Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html
I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)