SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja dla początkującego

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 111
Witam chciałbym sie dowiedzieć czy warto kupić dla początkującej osoby takiej jak ja, produkty:
Universal Nutrition - Uni-Liver
ActivLab - BCAA Xtra
Dodam tylko, że mam 18 lat 173 wzrostu 60 kg i około roku temu chodziłem na siłownie 10 miesięcy nie licząc przerw oczywiscie bez supli moj wynik 70 na płaskiej. Chce zacząć znowu chodzić systematycznie, oczywiście dieta będzie :). Chce jak najszybciej nabrać masy bo chudo u mnie trochę, zdjęcie moje z przed roku jest na prof. Czekam na odpowiedz bo nie wiem czy warto inwestować właśnie w te produkty czy może cos jeszcze dorzucić. Dodam tylko, że moge wydać około 150-200 zł. Jak chcecie jeszcze coś więcej wiedzieć to pytajcie .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do krety masz odp w linku, który podałem.
Co do białka - jakie to białko? (Firma)
I jakie masz teraz pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szkoda kasy na takie rzeczy jak masz zamiar masować.
Dopnij dietę, poćwicz trochę, a potem zrób sobie cykl na kreatynie.
Teraz możesz sobie beta-alanine kupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 111
Ale właśnie o to chodzi, że nie zawsze będę miał czas na dietę przez prace, szkołę i będzie brakowało mi białka wegli itp dlatego chce kupic te produkty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamiast tego kup sobie pojemniki plastikowe na jedzenie żebyś mógł zabrać do szkoły/pracy i do tego kilka kilogramów piersi z kurczaka i ryżu. Lepiej na tym wyjdziesz ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Uni liver to białko w kapsułkach ogólnie płacisz za białko zamknięte w kapsułkach tylk oze kilka razy drozej, jak chcesz braki uzupełniać to kup odżywki do tego przystosowane
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Whey_Protein_80_Plus-opis2084.html
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Whey_GAINBody_Dibencozide_Positive-opis2090.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 111
No nie każdy w pracy ma czas zjeść nawet z plastikowych pojemników dlatego to odpada chociaż też bym wolał takie rozwiązanie. No planuje dietę i jakis gainer do tego na uzupełnienie :) Dziękuje za pomoc kupie na początek
ActivLab BCAA Xtra
ActivLab - Whey GAINBody :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie wiem po co Ci bcaa ale jak się upierasz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
BCAA to nie uzupełnienie braków w diecie, wybierz te 2 suplementy które anubis Ci polecił

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 111
O nie mi chodziło tylko zakręciłem sie i nie to napisałem co chciałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 111
Kupiłem SOLID MASS MONSTER MASS BUILDING FORMULA 3000g i białko polecone przez znajomego w sklepie 1000g białko chce brać tylko w dni treningowe tylko nie wiem jakie porcje. Mam 18 lat 173cm wzrostu i 60kg co myślicie, żebym brał codziennie gainera po każdym posiłku i po treningu po 100g , a w dni nietreningowe tylko po posiłkach również 100g za każdym razem . I kreatyne tylko w dni treningowe tylko nie wiem kiedy

Zmieniony przez - kozbyro w dniu 2013-09-02 17:26:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze kroki 17latka

Następny temat

Wchłanianie białka

WHEY premium