Wybrałem cutsa bo składowo wydawał mi się najlepszy a zabawki z 1,3, johą odpadają, gdyż źle się po nich czuje i raz wylądowałem w szpitalu, na Cutsie jadę już 24 dni, zostało mi 18 porcji więc dawkowanie 1 dziennie z kwestii finansowych, zrobię 6 dniową przerwę, czyli zacznę go stosować od poniedziałku, tylko pytanie jak go najlepiej wykorzystać? zostać przy 1 porcji przed tren?
Obecnie ważę 67 kg, wzrost 174, pas 81 pas pępek:76, startowałem z 76+ kg, widzę znaczącą różnicę w sylwetce, lecz jeszcze nie jestem do końca zadowolony, startowałem od 2300 kcal 140G
białka, 220G węgli 70G tłuszczu, obecnie koło 2000 kcal 150G białka, 180G węgli i 70G tłuszczu, dotychczas jadlem co 3 godziny, 6 posilków diennie, obecnie przez pracę różnie to bywa i jednak nie wiem dlaczego ale BF leci zbyt wolno
Jak myślicie czy dobrze się odżywiam na chwilę obecną? dodam że podstawą mojego treningu jest bieganie po 60 minut 6 x w tygodniu (10.7km x 6) 3 godziny po I posiłku, jak praca mi uniemożliwi bieganie to jako trening traktuje rower, do tego 2 x w tygodniu hiit 10 x 15/45 s, do tego 2 x dziennie rower 7km x 2 (praca) 5-6 razy w tygodniu, w ostatnim czasie mam napady obżarstwa, może podbić kcal? i jedna uwaga, ciągle jest mi zimno, czy to może być oznaka spowolnionego metabolizmu? ciągle jestem w ruchu a efekty marne od 2 tygodni, proszę o odpowiedz
Z góry dzięki!
