SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Upały a ciężka fizyczna praca

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1533 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16833
Jak sobie radzić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7967
pic duzo wody, starac trzymac miche, jesli jest mozliwosc robic sobie co 2-3 godziny przerwy i isc odpoczac w chłód
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jw
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
+wode mozna czasem uzupelnic jakims izotonikiem, by uzupelniac wypacane mikroelementy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz do wody dodawać carbo i bcaa .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14271
mendriv
pic duzo wody, starac trzymac miche, jesli jest mozliwosc robic sobie co 2-3 godziny przerwy i isc odpoczac w chłód


Szczególnie u polskich prywaciarzy jest taka możliwość
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1453
Dokładnie ,2-3 godziny przerwy u prywaciarza ..2-3 minuty przerwy żeby zjeść kanapkę (skąd ja to znam )
Ja radzę sobie z tym bardzo prosto
2 butelki 1,5 l wody
Energetyk bądź napój izotoniczny
5-7 kanapek i jakoś to idzie :)

Dobra szama w szybkim czasie,woda ,woda ,woda ..czapeczka do tego i jazda z taczką ;D

Siła pozytywnego myślenia działa cuda - uwierz w to a i Ty zdobędziesz to co tylko sobie zapragniesz !!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7967
no u prywaciarza ktory chce wyrwac z Ciebie jak najwiecej to niemozliwe ale napisalem jak jest najlepiej takto jak wyzej duzo wody jakies jedzenie w pojemnikach i OGIEŃ, btw. juz te najgorsze upały minęły
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1453
Upały moich znajomych w moim wieku - woda itp. Moje upały ..ciąganie cegieł na budowie itp . Mam o tyle farta ,że stawiam dom dla siebie ,więc przerwy mam w miarę normalne. Ale chłopaki jak u mnie robili znaczy taka firma i ich szef to im dawał dosłownie 15 minut przerwy na szame i dalej do roboty. Ratowałem ich zimnym piwkiem po kryjonu : >

Siła pozytywnego myślenia działa cuda - uwierz w to a i Ty zdobędziesz to co tylko sobie zapragniesz !!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kg mozna przeniść podczas pracy zgodnie z przepisami

Następny temat

Jak dlugo cwiczyc zeby wygladac jak Mark Wahlberg.

electro
Polecane artykuły