SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Upały a ciężka fizyczna praca

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Jak sobie radzić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
pic duzo wody, starac trzymac miche, jesli jest mozliwosc robic sobie co 2-3 godziny przerwy i isc odpoczac w chłód
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
+wode mozna czasem uzupelnic jakims izotonikiem, by uzupelniac wypacane mikroelementy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz do wody dodawać carbo i bcaa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
mendriv
pic duzo wody, starac trzymac miche, jesli jest mozliwosc robic sobie co 2-3 godziny przerwy i isc odpoczac w chłód


Szczególnie u polskich prywaciarzy jest taka możliwość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
Dokładnie ,2-3 godziny przerwy u prywaciarza ..2-3 minuty przerwy żeby zjeść kanapkę (skąd ja to znam )
Ja radzę sobie z tym bardzo prosto
2 butelki 1,5 l wody
Energetyk bądź napój izotoniczny
5-7 kanapek i jakoś to idzie :)

Dobra szama w szybkim czasie,woda ,woda ,woda ..czapeczka do tego i jazda z taczką ;D

Siła pozytywnego myślenia działa cuda - uwierz w to a i Ty zdobędziesz to co tylko sobie zapragniesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
no u prywaciarza ktory chce wyrwac z Ciebie jak najwiecej to niemozliwe ale napisalem jak jest najlepiej takto jak wyzej duzo wody jakies jedzenie w pojemnikach i OGIEŃ, btw. juz te najgorsze upały minęły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
Upały moich znajomych w moim wieku - woda itp. Moje upały ..ciąganie cegieł na budowie itp . Mam o tyle farta ,że stawiam dom dla siebie ,więc przerwy mam w miarę normalne. Ale chłopaki jak u mnie robili znaczy taka firma i ich szef to im dawał dosłownie 15 minut przerwy na szame i dalej do roboty. Ratowałem ich zimnym piwkiem po kryjonu : >

Siła pozytywnego myślenia działa cuda - uwierz w to a i Ty zdobędziesz to co tylko sobie zapragniesz !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kg mozna przeniść podczas pracy zgodnie z przepisami

Następny temat

Jak dlugo cwiczyc zeby wygladac jak Mark Wahlberg.

WHEY premium