SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

I Mistrzostwa Polski w Muscle Up HITEC NUTRITION Poznań 21-09- 2013

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 62 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153396
Kołcz faktycznie kolejny raz potwierdziłeś że nie możesz sędziować.Jeżeli ustalona przez Mastiego kolejność nie przeszkadza startującym w podciąganiu i MU to taka tez kolejność będzie dobra jak ktoś będzie chciał startować w podciąganiu i poręczach.
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Główną konkurencją jest muscle up a drązek z 20 kg jest jako rozgrzewka dla publiczności oraz zawodników,którzy beda chcieli pozniej w mu startować-kilkanaście ruchów az tak nikogo nie osłabi....Nie jest też oczywiście obowiązkowe -startować w podciąganiach...
Jak zawsze-wygraja najlepsi ...I nie przeszkodzi im zadna kolejność konkurencji.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35738
Masti ma rację i ją to też przyznaje, że podciąganie z 20 kg, to tylko rozgrzewka do Muscle ups .
Jestem aktualnie na wczasach i czytam zawsze co piszecie. Zawsze zgadzam się z Mastim, bo naprawdę wie co robi.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13
Dobry wieczór wszystkim, chciałem zgłosić swój udział w podciąganiu +20 kg i pompkach. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267
Chce zobaczyć jak ktoś podciągnie się 20 razy z ciężarem, a następnie zrobi chociaż 5MU z tymi zasadami co są...

Co do kolejności, tak na prawdę nie robi to różnicy jaka kolejność nikt nie zdoła zrobić dobrych wyników jeśli będzie startował w każdej konkurencji.


Zmieniony przez - Kołcz w dniu 2013-07-31 22:36:22
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
To jest zawsze wybór zawodnika-jak ktoś się czuje na siłach-wystartuje w każdej konkurencji-w końcu na treningach też robi się wszystko i to w kilku i wiecej seriach....
Tu sie nie ćwiczy jak w kulturystyce-kilka serii po 10-12 powt....

Niektórzy na jednym treningu podciagają się np ok 150-200,300 razy-nie sadzę,że 20 powt z 20 kg im nagle zaszkodzi.

Poza tym ważny jest wybór i priorytety-chcemy wygracdana konkurencję-trzeba się na niej skupić-jak nie wyjdzie -jest jeszcze szansa w innej kategorii sie poprawić.

Ciekawostka z treningu kulturysty:

Karol Małecki(86 kg) też trenuje podciaganie z 20 kg...
Wykonanie treningowe a nie konkursowe -ale Karolowi w tych ćw o coś innego chodzi...





oraz podciaganie na drązku






poręcze





Zmieniony przez - masti w dniu 2013-08-01 08:46:03

Zmieniony przez - masti w dniu 2013-08-01 08:46:30
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267
fajnie że kulturysta też ma siłę, co prawda nie poprawne są, ale mniejsza o to.
Co do kolejności konkurencji jak mówisz, każdy musi być przygotowany na ogień bez różnicy na kolejność jeśli chce startować w każdej.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 62 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Masti ma rację i ją to też przyznaje, że podciąganie z 20 kg, to tylko rozgrzewka do Muscle ups .
Jestem aktualnie na wczasach i czytam zawsze co piszecie. Zawsze zgadzam się z Mastim, bo naprawdę wie co robi.

I o to mi chodziło żeby zabrał właśnie głos kto się zna z praktyki,więc jeśli Mariuszowi to pasuje to jest ok.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35738
Kolcz - Spróbuj dzisiaj na treningu zrobić pierwsza serię przeciąganie z 20 kg, a za pół godziny zrób serię Muscli siłowych. Nie wiem czy takie robiłeś serię co pół godziny, bo to jakoś tak na zawodach będzie wyglądało.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 62 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153396
Troszkę dziwi mnie to wykonanie niepełnego podciągania przez Karola,bo na filmikach instruktażowych dawał zupełnie inne rady,żeby mięśnie całkowicie rozciągać.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paski na nadgarstki - które wybrać?

Następny temat

wyciskanie wielokrotne

electro
Polecane artykuły