SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[DZIENNIK] Trening Lafaya by Freaky231

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 580
Siema.
Dziennik założony w celu sprawdzania postępów i dzielenia się nimi :)
Ćwiczę dla siebie oraz dla sylwetki :P
Dieta : brak ścisłej- jem dużo i zdrowo, trzymam się dziesięciu wskazówek żywieniowych.
Cel : Masa
Wiek : 14
Waga : na czczo 55, po śniadaniu 57
Wymiary:
Wzrost : 178>180
Biceps : (wyprostowana ręka) po 26 (napięte) po 28
Pas : 72
Przedramię :20
Barki :96
Klatka :80 (wdech 85)
Udo : 48
Łydka : 36
_________________________________________
TEST!
A:30
B:5
C:10
A1:20
__________________________________________
***ZACZYNAM TRENING OD POZIOMU II BO I JEST DLA MNIE ZA ŁATWY :)***
To by było na tyle 1 wpisu, trenować zacznę od środy (31.07), aby ćwiczyć w poniedziałki środy i piątki :)
Zdjęć nie ma sensu dodawać bo jestem chudziutki, mam zarys kraty na brzuchu i troche mi klatke widać, dodam po jakimś czasie treningu :)

Zmieniony przez - Freaky231 w dniu 2013-07-30 16:00:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 580
10.08
B1 : 6x5
A3 : 6x5
A2 : 6x5
C1 : 4x5
E : 6x5
F : 4x5
G : 6x10
H : 6x1
K2 : 3x12
ABS poziom 1
(trening zrobiony dzisiaj z powodu braku czasu)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Powodzenia. Dobry wynik w C.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 580
Dzięki :P Tak czytam forum trochę (o lafayu) i podobno od 7 poziomu ciężko o masę :) prawda?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 580
Przez obwody rozumiem : np. A,B,C,D,E,F 6x5 jak zrobie to powtarzam wszystkie ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie. Np. robisz po kolei drugi, trzeci i czwarty poziom treningowy, a nastepnie zamiast przechodzić na 5 poziom. Wracasz do poziomu drugiego.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 580
Venc - dzięki
Lapson - to chyba po to żeby trening był bardziej masowy? (co mi się bardzo podoba :D)
_____________________________________________________________________________________
skończę śniadanie i lecę z pierwszym trenigiem, może dodam zdjc. na pompie :)
_____________________________________________________________________________________
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 580
31.07

1. B1 : 6x5
2. A3 : 6x5
3. A2 : 6x5
4. C1 : 4x5
5. E : 6x5
6. F : 4x5
7. G : 6x10
8. H : 6x1
9. K2 : 3x12

Czuję się większy. Trening mocno daje w kość :)
Dostałem mocno w dupe (a konkretnie moje bicki ) w C1... 5 serię zakończyłem na 1 podciągnięciu się, no cóż - 1-szy trening
Dipsy ledwo ledwo ale się udało :)
Nie wiem co zrobić z tym nieszczęsnym E - kolana strzelają (Wszystko mi strzela :D wybuchowy chłopak jestem) i chyba zacznę przyjmować jakieś witaminki.
Fotki wstawię troszkę później bo fotograf (siostra) śpi :D


Zmieniony przez - Freaky231 w dniu 2013-07-31 10:57:02
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20535
Venc1Lq
Nie. Np. robisz po kolei drugi, trzeci i czwarty poziom treningowy, a nastepnie zamiast przechodzić na 5 poziom. Wracasz do poziomu drugiego.



Ja bym jednak proponował za pierwszym razem wejść na ten poziom V - ten jest akurat zupełnie inny niż pozostałe

Reszta jak wyżej, teraz już za późno, ale..mogłeś jednak potyrać ten I poziom skoro zależy Ci na przyrostach


Powodzenia, bd zaglądał.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 580
Dzięki :) a nie wiesz może czym mógłbym zastąpić pistolety? myślałem nad zwykłymi przysiadami z plecakiem
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc fachowcóq

Następny temat

[ Dziennik treningowy ] //Trening trzema ćwiczeniami //

electro
Polecane artykuły