SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

abs poziom 1 czy a6w

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 632
co jest lepsze? tzn. co trenujac szybciej wyrzeźbie brzuch? moze da sie to i to? np 1seria a6w wszystkiego po 10 a potem abs?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 669
A mało o tym na forum?
Ja ze swojej strony polecam ABS2 - szybko widac efekty,ćwicze dopiero ponad 3 tygodnie a juz jest poprawa mięśni brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10898
Ja jestem już na 4 poziomie ABS2 niedługo 5 poziom. Mięśnie są zdecydowanie mocniejsze, czuć różnice szczególnie tydzień lub dwa po rozpoczęciu kolejnego poziomu kiedy to na początku ciężko wyrobić by zrobić wszystko a w połowie poziomu idzie już całkiem lekko, i tak jest za każdym razem gdy zwiększam poziom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 632
a mozna jedno i drugie trenowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Zdecydowanie Nie , z tych dwóch to abs a jak nie to własny plan na brzuch.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
ja cwicze a6w i są efekty po tgydoniu, widać już kaloryfer jak napinam, bez napięcia coś tam widać delikatnie, ale to dopiero półtora tygodnia, a na abs II nie mam drążka ;/

"Bijąc słabszych udowadniasz, że jesteś nikim."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
morfyn, jak ćwiczysz a6w, to Ci współczuję...

co do autora - najlepsze na brzuch są przysiady i martwy ciąg, a ćwiczenie całego ciała to już totalny wykop!

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie radzicie cwiczenia w domowych warunkach?

Następny temat

niesprawna ręka, a ćwiczenia

WHEY premium