SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

nie czuję klatki przy wyciskaniu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 54
Jestem nowy tutaj i na siłowni, więc proszę o pomoc, czytałem inne posty na ten temat, ale dalej nie mam odpowiedzi dla siebie, otóż nie czuję klatki przy wyciskaniu, czuję to w rękach; myślę że wykonuje to ćwiczenie technicznie dobrze: uchwyt dobry, nogi kąt 90 stopni, stopy mocno na podłodze, ręce kryją się pod sztangą, ale nie wiem czy to jest to ale mam sztangę krzywą i nie zbyt dobrej jakości (pusta w środku, waży z 1kg, dostałem od wuja), proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
wrzuć filmik z wykonania- bez wątpienia źle wykonujesz lecz należałoby to obejrzeć aby dokładnie Ci doradzić, wyłapać błędy, dać jakieś dodatkowe rady itp...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 54
postaram się dodać ;d jeszcze zobaczę i powiem koledze żeby pilnował mojej techniki w 100%, jak nie zadziała wkleję filmik
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wklej filmik, coś mi się wydaje że twój kolega również nie potrafi wyciskać tak, aby klatka jak najbardziej pracowała.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 54
ale lekkie zakwasy w klacie mam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12205
Na początku przygody z siłownią ciężko jest wyczuć jakikolwiek mięsień ale z biegiem czasu wszystko zaczniesz "wyczuwać" :]

Zmieniony przez - bartolomeo1 w dniu 2013-07-07 13:24:58
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 54
chyba wiem o co chodzi, dziś mam przerwę to nie sprawdzę ale przedramiona nie są prostopadłe do podłogi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
filmik wrzuć- dobrej jakości- wlaściwie wykonany aby było widać wszystko dobrze, najlepiej z kilku ujęć - inaczej trudno będzie Ci pomóc, a Twoje wybiórcze dociekania na nic się zdardzą...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45818
na początku ciężko o technikę polecam zobaczyć na YT jak robią to zawodnicy na treningach pewno się nauczysz z czasem

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 146
Może po prostu masz za małe mięśnie żeby cokolwiek poczuć albo za mały ciężar. Ja też tak miałem ale powoli zaczynam wyczuwać jak pracują mięśnie klatki. Wiem że nie chodziło o technikę bo miałem tak z każdym ćwiczeniem na klatkę. Pomimo tego progres był :)

Zmieniony przez - Majkelkoks96 w dniu 2013-07-18 13:19:57
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2825
Sorki panowie że odświeżam ale mam podobny problem tylko z klatka słabo rośnie i nie czuje jej za bardzo, mógł bym wstawić filmik bo myślę że technika wyciskania kuleje?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o porade

Następny temat

dziku05/bieganiem i dietą do 100kg !!

electro
Polecane artykuły