SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trzęśące sie ręce przy wyciskaniu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72
Gdy wyciskam, nawet niewielki ciężar, np robie serie 12 powturzeń ciężarem 30 kg, ale opuszczam powoli i powoli podnosze to trzęsą mi sie ręce. Co na to można poradzić? (muj CM to 72 kg)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
Miałem kumpla co zaczął do nas chodzić na siłke... strasznie chudy i w ogóle nie wytrenowany... miał to samo co ty czyli trzepał się cały przy ćwiczeniach ale po jakimś czasie nauczył się odpowiedniej techniki i jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 602
Siemka !
Na poczatku zawsze beda sie trzesc rece z czasem ten nawyk zniknie potrenujesz troche przyzwyczaisz organizm do wysilku i do treningu i bedzie spoxik Pozdro

>>>....::: Odj**ałes sie jak przyczepa na dożynki :::....<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Widocznie masz mały staż i mała wytrzymałość. Z czasem minie.

Pozdro

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72
Starz mam mały bo 8 miesiency ale wczesniej cały czas cwiczyłem na siłe więkrzymi ciężarami i szybciej i mi sie nie trzęsły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
norma, wolne powtorzenia to wiekszy wysilek, z czasem nabierzesz sily i wytrzymalosci miesniowej i ten efekt trzesienia zniknie

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

------jak z tym? co wy myślicie??????

Następny temat

Połączenie parti według Arnolda.

WHEY premium