SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nadgarstki przy wyciskaniu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
Hii

Czy przy wyciskaniu na ławce przy wygiętych nadgarstkach (w strone głowy) może się coś stać? nie mam tak bardzo wygiętych, mam troche wygięte ale nie potrafie tego zmienić, przy mniejszym obciążeniu tak, ale przy większym poprostu nie moge, nie daje rady ułożyć rąk dobrze, bez wygięcia nie utrzymam sztangi, może mi sie coś stać z tego powodu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
Sorki ze nie pisalem bo bylem na wycieczce

kojot - mam to mocno zabandazowac zeby mi krew ledwo co przechodzila czy jak?


ca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
A może spróbuj wyciskać w bandażach albo opaskach.

Możesz wygiąć za bardzo nadgarstki i ponaciągać "coś" albo gorzej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Jak ci kiedyś sztanga poleci w stronę palcy....,to powyłamuje ci ręce w nadgarstkach.

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
nie mam tak bardzo wygiętych, tak lekko i sie o to pytam, dzieki za opdowiedzi

probowalem w rekawiczkach, ale jakos mi tak dziwnie, moze poprostu nie przyzwyczajony jestem

ca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
ja na każdym treningu mam założone bandaże na nadgarstki + do tego rękawiczki mam aby nie mieć dużo odcisków

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
maniek! Coś delikatny jesteś
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
miskarb! Napewno wyciskanie przy zgiętych nadgarstkach jest nie wskazane.
Narazasz nadgarstki na kontuzje,zmuszasz łokcie do przesuwania się w dół tułowia co przy wyciskaniu zmusza triceps do pracy a nie klatkę.
Zapomnij o spompowaniu klatki!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1377
Ćwicze od niedawna (4 miesiące) i też trzymam tak nadgarstki... Czyli jak powinny być idealnie . Prościutko ?? A i powiedzcie mi jak się uzupełnia profil?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
najpierw to trzeba go założyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
filar - nie do końca, bo jak napisałem już wyżej nie mam ich wygiętych na max, tylko troszke, a klatke czuje bardziej niż trica, staram się z tym walczyć jakoś ale nie daje rady utrzymać cięższej sztangi na prostych rękach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Moim zdaniem dobre rekawiczki i po kłopocie, a na poczatku bedziesz sie dziwnie czuł ale po pewnym czasie sie przyzwyczaisz A przy jakim cieżarze wyginaja sie sie nadgarstki takim co serie robiszc czy moze wiekszym?

Zmieniony przez - kojot15 w dniu 2005-05-08 11:00:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Beznadziejne pytanie

Następny temat

>>Co proponujecie<<

WHEY premium